Komentāri
FOTO: sabiedrības krējums bauda Opolais koncertu Dzintaros
Publicitātes foto

Sestdien, 5. augustā, Dzintaru koncertzālē galā koncertā apmeklētājiem bija iespēja izbaudīt divu pasaules līmeņa operdziedātāju – latviešu soprāna Kristīnes Opolais un čehu tenora Pāvela Černoha – spožo sniegumu. Uz pasākumu bija ieradušies arī vairāk sabiedrībā zināmi cilvēki.

Abi solisti muzicēja kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri temperamentīgais itāliešu diriģenta Sesto Kvatrīni vadībā. Kvatrīni Latvijas publika varēja iepazīt jau pērn Kristīnes Opolais solokoncertu turnejā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krāšņā galā koncerta programma bija sadalīta divās daļās. Tās pirmajā daļā, kas bija emocionāli bagāta un spilgta, solisti izpildīja ārijas un duetus no Džakomo Pučīni un Džuzepes Verdi operām.

Savukārt koncerta otrā daļa bija liriskāka un pacilājošāka – klausītājus priecēja slavenā Antonīna Dvoržāka ”Nāras” ārija, Franča Lehāra ”Jautrā atraitne” un Franča fon Supē “Vieglā kavalērija” u.c. skaņdarbi. Programma skanēja piecās valodās – itāļu, čehu, krievu, latviešu un vācu valodā.

Foto: pašmāju sabiedrības krējums apmeklē pasaules klases dziedātāju koncertu

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl