FOTO: Prāta Vētra gāž rekordus arī Ventspilī

Komentāri
FOTO: Prāta Vētra gāž rekordus arī Ventspilī
Foto: F64

Piektdienas vakarā latviešu kulta grupa Prāta Vētra Ventspilī aizvadīja otro no četriem tūres 7 soļi svaiga gaisa koncertiem.

Šovu klātienē vēroja 12 000 klausītāju, kas ir līdz šim lielākais apmeklētāju skaits, kādu Prāta Vētra pulcējusi Reņķa dārzā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vai varam vēlēties ko vairāk kā tūkstošiem paceltu roku un skanīgu balsu, kas dzied kopā ar mums? Paldies par sirsnīgām emocijām piesātinātu vakaru!” pēc koncerta skatītājiem pateicās Prāta Vētra.

Pilnmēness un efektīva šova pavadījumā grupa izpildīja gan lielāko daļu jaunā albuma dziesmu, gan daudzu iecienītākos hitus. Koncerta viesi arī šoreiz bija Dons un Kashuks. Bet par koncerta iesildīšanu parūpējās Carnival Youth un muzikālā apvienība Gribam būt dīdžejas.

Pēc divu nedēļu atpūtas Prāta Vētra tūri turpinās ar koncertu Valmierā 15. augustā, bet jau 29. augustā pulcēs fanus uz lielāko no tūres koncertiem – Rīgā.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl