FOTO: Prāta Vētra gāž rekordus arī Ventspilī

Komentāri
FOTO: Prāta Vētra gāž rekordus arī Ventspilī
Foto: F64

Piektdienas vakarā latviešu kulta grupa Prāta Vētra Ventspilī aizvadīja otro no četriem tūres 7 soļi svaiga gaisa koncertiem.

Šovu klātienē vēroja 12 000 klausītāju, kas ir līdz šim lielākais apmeklētāju skaits, kādu Prāta Vētra pulcējusi Reņķa dārzā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vai varam vēlēties ko vairāk kā tūkstošiem paceltu roku un skanīgu balsu, kas dzied kopā ar mums? Paldies par sirsnīgām emocijām piesātinātu vakaru!” pēc koncerta skatītājiem pateicās Prāta Vētra.

Pilnmēness un efektīva šova pavadījumā grupa izpildīja gan lielāko daļu jaunā albuma dziesmu, gan daudzu iecienītākos hitus. Koncerta viesi arī šoreiz bija Dons un Kashuks. Bet par koncerta iesildīšanu parūpējās Carnival Youth un muzikālā apvienība Gribam būt dīdžejas.

Pēc divu nedēļu atpūtas Prāta Vētra tūri turpinās ar koncertu Valmierā 15. augustā, bet jau 29. augustā pulcēs fanus uz lielāko no tūres koncertiem – Rīgā.

FOTO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl