FOTO pirms pirmizrādes – JRT jauns iestudējums

Komentāri
FOTO pirms pirmizrādes – JRT jauns iestudējums
Foto: Jānis Deinats

Šodien, 30. oktobrī, Jaunajā Rīgas teātrī pirmizrādi piedzīvos režisora Ģirta Ēča iestudējums Grimētava: beigās viss aizgājušais pārvēršas dārgās atmiņās…. Lugas autors ir japāņu rakstnieks Kunio Simidzu. Foto no izrādes skaties jau tagad!

Iestudējumā satiekas četras aktrises, kuras gatavojas iziešanai uz skatuves, sapņo par neizspēlētām lomām, ķildojas, aprunā cita citu un skaidro attiecības. Kaislība uz teātri dažām no viņām likusi aizkavēties grimētavas telpās arī pēc nāves. Baisās parādības savos dialogos iepin Čehova un Šekspīra rindas, piedzīvotās Otrā pasaules kara traumas un daudzslāņainu pašironiju. Luga mērķtiecīgi izkristalizē aizskatuves dzīves noskaņu, vienlaikus nojaucot realitātes un nerealitātes telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktrise Regīna Razuma: ”Tā ir ticami neticama, nedaudz absurda un smieklīga pasaule, kurā aktrises cīnās ar saviem dēmoniem – zudušām cerībām, bailēm, greizsirdību, tukšumu, ilgām…”

Aktrise Kristīne Krūze: ”Pamosties sapnī, spēlēt ēnu teātri ar savas apziņas driskām. Viss pāriet…”

Režisors Ģirts Ēcis: ”Šī izrāde ir kā turpinājums pētījumam par mākslinieka iekšējo pasauli brīdī, kad viņš neatrodas uz skatuves un uz viņu neviens neskatās. Tā ir iespēja ieskatīties telpā, kas slēpta skatītāju acīm. Šī tēma tika aizsākta monoizrādē Kontrabass ar Gati Gāgu. Abus iestudējumus vieno arī tas, ka tie parāda, kā radoša personība gatavojas iziešanai uz skatuves.”

Izrādes telpu iekārto Ģirts Ēcis, kostīmus veido Liene Rolšteina, savukārt buto dejas kustību konsultante ir Simona Orinska. Lomās: Regīna Razuma, Liena Šmukste, Inga Tropa, Kristīne Krūze vai Inga Alsiņa-Lasmane.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl