1 komentārs
FOTO: pasaulslavens latviešu pianists priecē Ineses Galantes mūzikas festivāla apmeklētājus
Publicitātes foto

Starptautiskā mūzikas festivāla “SUMMERTIME – ielūdz Inese Galante” ceturtajā dienā klausītājus priecēja viens no spilgtākajiem jaunajiem Latvijas pianistiem Reinis Zariņš un slavenais ansamblis “Klezmerata Fiorentina” no Itālijas, kura daiļrade atspoguļo klezmeru, Balkānu un itāliešu mūzikas simbiozi. 

Pasaulē labi zināmais pianists rīdzinieks Reinis Zariņš ir uzvarējis 11 starptautiskos konkursos, piedalījies prestižos festivālos gan Eiropā, gan ASV, kā arī saņēmis Gada labākā mākslinieka balvu.

Mūziķa radošajā bagāžā ir sadarbība ar tādiem slaveniem kolektīviem un diriģentiem kā Maskavas kamerorķestris, “Kremerata Baltica”, “Ostrobothnian Chamber orchestra”, Pjērs Bulēzs, Pēters Etvošs, Pablo Erass-Kasado, Djego Masons un citi.

Foto: Reinis Zariņš uzstājas Ineses Galantes festivālā “Summertime”

“Klezmerata Fiorentina” ir virtuozu mūziķu kvartets no Florences operas un simfoniskās mūzikas orķestra “Orchestra del Maggio Musicale Fiorentino”. 1928. gadā dibinātais orķestris ir kļuvis par vienu no pasaules labākajiem orķestriem – ir daudz ierakstu orķestra izpildījumā, kuri godalgoti ar prestižām starptautiskajām prēmijām, tostarp arī Grammy Award.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl