FOTO: Melo-M Megaorķestris “plosās” Vecgada koncertā

Komentāri
FOTO: Melo-M Megaorķestris “plosās” Vecgada koncertā
Publicitātes foto

30. decembrī čellu trio Melo-M fani pulcējās Rīgas Kongresu namā, kur, kā ik gadu, izskanēja Melo-M Vecgada koncerti.

Šis gads bija īpašs, jo kopā ar Melo-M uz skatuves uzstājās vairāk nekā 60 čellisti, izveidojot lielāko čellu orķestri Latvijas vēsturē.

”Esam gandarīti, ka šī gada noslēgumā mums izdevies radīt īpašu un vienreizēju kolektīvu, kas apvieno dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Jau pirmajos mēģinājumos sajutām, ka sajūtas, kas pārņem klausoties tik iespaidīga sastāva skanējumu, ir īpašas un neatkārtojamas. Līdz šim koncertos piedāvājām trīs čellus, tagad to būs vairāk nekā 53, tāpēc visi, kas vēlas to piedzīvot, laipni aicināti tikties ar mums Kongresu namā 30. decembrī,” pirms koncerta pauda Melo-M mūziķi.

Melo-M Vecagada lielkoncertā Kongresu namā izskanēja gan Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas trio izpildījumā, gan iespaidīgā orķestra muzicēšana koncerta noslēgumā.

Šis gads mūziķiem ir galā, bet jau februāri Melo-M uzsāks Latvijas koncerttūri lielākajās Latvijas pilsētās.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl