Komentāri
FOTO: Londonā atklāta gada vērienīgākā fotogrāfiju izstāde
Foto: AFP/ LETA

Vērienīgs notikums foto pasaulē! Londonā atklāta gada lielākā fotogrāfiju izstāde. Tajā skatāmi pasaules prasmīgāko fotogrāfu darbi no 85 pasaules populārākajām fotogrāfiju galerijām.

Lielbritānijas gada lielākais foto notikums skatāms ēkā, ko dēvē par vienu no galvenajām Londonas kultūras un mākslas “mājvietām” – galerijā Somerset House. Izstādei dots nosaukums Photo London. Līdzās Lielbritānijas skatiem izstādē aplūkojamas arī citas pasaules vietas un notikumi. Daļā fotogrāfiju iemūžinātas arī smagas un sāpīgas atmiņas no Vjetnamas kara laika. Viens no fotomāksliniekiem, kura darbi aplūkojami izstādē, stāsta, ka fotogrāfa darbs nav no vieglajiem.

“Savu fotokameru es neizmantoju, lai vienkārši dotos jautrā pastaigā pa dzīvi, es to lietoju, lai iemūžinātu lietas, kurām nevajadzētu notikt tā, kā tās ir izvērtušās. Katrai fotogrāfijai ir īpaša nozīme, tajās iemūžinātas konkrētas atmiņas, kas ilustrē cilvēku dzīves,” stāsta fotogrāfs Dons Makalens.

Foto

Starp ainavām, kara ainām un dažādu cilvēku, tajā skaitā slavenību, portretiem, izstādē skatāmas arī ēdiena fotogrāfijas. Lai apmeklētājus lieki nekārdinātu, īpašā ēdināšanas furgoniņā interesentiem būs iespēja ne tikai apmierināt savu kāri pēc fotomākslas, bet arī attēlos redzamajiem ēdieniem.

Foto iedvesmoti, apmeklētāji aicināti izmēģināt arī savu roku fotomākslā. Izstādē pieejams īpašs portretu automāts, kas ieprogrammēts tā, ka bilde vienkārši nevar neizdoties. Vērienīgais foto pasākums norisināsies līdz svētdienai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl