Foto: krāšņi izskanējis piektais ”Jūrmalas festivāls”

0 Komentāru
Foto: krāšņi izskanējis piektais ”Jūrmalas festivāls”
PAULS ZVIRBULIS

Ar sešiem koncertiem jūlija izskaņā Dzintaru koncertzālē norisinājās piektais ”Jūrmalas festivāls”, kas šogad pulcēja tūkstošiem mūzikas gardēžu, kuru vidū bija arī sabiedrībā zināmi ļaudis.

”Jūrmalas festivāls” noslēdzās svētdien, 28. jūlijā, ar krāšņu galā koncertu, kurā ar skaistākajām itāļu operu ārijām uzmirdzēja pasaulslavenais operdziedātājs un festivāla goda mākslinieks Aleksandrs Antoņenko un citas opermūzikas zvaigznes.

Foto: Osokini Jūrmalā pulcē īstos kultūras gardēžus

Sešus vakarus Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Ivetu Apkalnu, Vestardu Šimku, Kristīni Balanas, Intaru Busuli, Andželu Gobu, Alisu Zinovjevu, pianistiem Osokiniem, Latvijas Simtgades jauniešu simfonisko orķestri un diriģentu Aināru Rubiķi, kā arī citiem māksliniekiem sniedza klausītājiem neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē.

”Piecu gadu laikā Jūrmalas festivāls kļuvis par vērienīgāko profesionālās mūzikas forumu mūsu valstī. Šogad tas pulcējis arī rekordlielu apmeklētāju skaitu, taču vairāk par visu priecē mākslinieku sniegums un aizrautība, iesaistoties dažādos festivāla projektos.

Jau šobrīd tiek plānoti 2020. gada festivāla koncerti un pavisam drīz jaunā festivāla programma tiks piedāvāta mūsu auditorijai,” uzsver Dzintaru koncertzāles direktors Guntars Ķirsis.

Festivālu apmeklēja kupls kultūras gardēžu pulks – sešos koncertos pulcējušies vairāk nekā 13 000 klausītāju. Starp viesiem bija sabiedrībā zināmi ļaudis, no kuriem vairāki šovasar regulāri bauda bagātīgo muzikālo piedāvājumu Jūrmalā.

0 Komentāru