Foto: krāšņi atklāta festivāla Rīgas Ritmi 15. jubilejas sezona

Komentāri
Foto: krāšņi atklāta festivāla Rīgas Ritmi 15. jubilejas sezona
Foto: publicitātes

Trešdien visiem mūzikas mīļiem durvis vēra džeza, pasaules un improvizācijas mūzikas festivāls Rīgas Ritmi, kas, kā zināms, šogad svin 15. gadadienu. Festivāla atklāšanas koncerts notika uz Origo Summer Stage skatuves un ikvienam bija apmeklējams bez maksas.

Festivāla oficiālās atklāšanas koncertā uzstājās džezfanka deviņvīru spēks Bunch of Gentlemen un konkursa Riga Jazz Stage laureātu un pavadošā sastāva kopprojekts Riga Jazz Presents. Grupa Bunch of Gentlemen radusies 2012. gadā un tās sastāvā muzicē deviņi talantīgi, radoši džentlmeņi, kas ar sirdi un dvēseli atdevušies kvalitatīvas fanka un džeza mūzikas radīšanai un atskaņošanai. Savukārt Riga Jazz Presents ir starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage projekts, kurā piedalās džeza izpildītāji no Latvijas, Lietuvas un Dānijas. Klausītājus ar aizraujošu sniegumu priecēja dziedātājas Kristīne Prauliņa (Latvija) un Malēne Kergorda (Malene Kjaergaard, Dānija).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Festivāla atklāšanas koncerts Origo Summer Stage ir īpašs ne tikai ar to, ka tas ieskandina Rīgas Ritmus, bet arī katru gadu tajā tiek prezentēti labākie jaunie džeza talanti – Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage laureāti. Origo Summer Stage ir prezentējusi gan Intaru Busuli, gan lietuviešu vokālisti Lauru Budreckīti un šogad – vokālisti Kristīni Prauliņu, saksofonistu Dāvi Jurki un arī vokālisti Malēni Kegordu no Dānijas. Origo Summer Stage skatuve ir lieliska vieta, kur prezentēt jaunos džeza talantus, jo, tāpat kā džezs, arī Origo laukums vienmēr ir kustībā,” stāsta  festivāla Rīgas ritmi dibinātājs Māris Briežkalns.

”Jau piecpadsmito gadu jūlijs mūzikas mīļotājiem ir īpašs mēnesis, kad Rīgu piepilda augstvērtīga mūzika un neaizmirstamus priekšnesumus dāvā izcilākie ārzemju mākslinieki, kā arī jaunie un talantīgie mūziķi no Latvijas. Arī kultūras aktivitāšu centram Origo Summer Stage tas ir īpašs laiks, jo jau sesto gadu festivāla atklāšanu svinam kopā, ienesot augstvērtīgas mūzikas ritmus pašā pilsētas sirdī,” stāsta tirdzniecības centra Origo menedžeris Aleksandrs Ņemirovskis.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl