FOTO: kā Žoržs Siksna 60. jubileju nosvinēja

2 komentāri
FOTO: kā Žoržs Siksna 60. jubileju nosvinēja
Raimonds Birkenfelds

Otrdien, 13. jūnijā, savu 60. jubileju nosvinēja Latvijas estrādes leģenda Žoržs Siksna. Mākslinieks lielo dienu atzīmēja, sagādājot svētkus saviem faniem – sniedzot lielisku dižkoncertu ”Splendid Palace”.

Koncerta norises vietā jau labu laiku pirms pasākuma pulcējās grezni saposušies ļaudis ar ziedu pušķiem. Kārtējo reizi varēja pārliecināties par to, ka Žorža mūzika tuva ikvienam vecumam – viesu vidū bija kā jaunieši, tā cienījama vecuma fani, kā arī pavisam mazi bērniņi, kuri koncerta laikā sirsnīgi aplaudēja līdzi melodijām.

Žoržs iepriecināja publiku ar divas stundas garu koncertu, kura laikā uz skatuves viņam pievienojās arī vairāki jaunie talanti.

Estrādes leģendas izpildījumā un skatītājiem dziedot līdzi, skanēja tādi hiti kā ”Smeldzošais Septembris”, ”Vālodzīte”, ”Genoveva” un kur nu bez ”Muļķe sirds”!

Lasi arī sirsnīgu interviju ar mūziķi ŠEIT!

Pēc lieliskā šova uz skatuves kāpa apsveicēju plejāde. Māksliniekam teikt sirsnīgu paldies par fantastiskajām melodijām un sveikt jubilejā vēlējās no Latvijas malu malām sabraukuši mūzikas mīļotāji.

Jubilāram tika pasniegts kultūras ministres Daces Melbārdes parakstītais Atzinības raksts un īpašs apsveikums no Raimonda Vējoņa, kā arī dāvana – ceļojums no ”Tallink” un īpašs jubilejas kliņģeris.

Savukārt tie, kuri netika uz koncertu, var neskumt – Žorža Siksnas lielākie hiti apvienoti īpašā diskā “Leģendas – Žoržs Siksna” , kuru māksliniekam kā dāvanu pasniedza izdevējs Guntars Račs.

Dziesmu izlase jau pieejama veikalos, bet pēc koncerta klausītāji sastājās garā rindā, lai to iegādātos un saņemtu uz tā paša mākslinieka autogrāfu.

Taču svētki vēl nebūt nebeidzas! Nākamais Žorža Siksnas koncerts gaidāms 23.jūnijā, dižkoncerta “Līgojam Dobelē!” laikā Dobeles pilsdrupās.

Koncerts tiešraidē 21.10 tiks pārraidīts arī telekanālā LNT, un Žoržs tajā atkal priecēs ar savu labāko dziesmu izlasi.

2 komentāri