FOTO: izskanējis vērienīgākais koncerts Patriotu nedēļas ietvaros Latvijas spēka dziesmas

0 Komentāru
FOTO: izskanējis vērienīgākais koncerts Patriotu nedēļas ietvaros Latvijas spēka dziesmas
Foto: Edijs Palēns/LETA

Ieskandinot Latvijas simtgadi un svinot mūsu valsts 97. gadskārtu, vakar, 15. novembrī, Patriotu nedēļas ietvaros Arēnā Rīga notika lielkoncerts Latvijas spēka dziesmas. Koncertā izcili mākslinieki atskaņoja skaņdarbus, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi, kā arī ar runu uzstājās Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Šis notikums neapšaubāmi bija viens no galvenajiem valsts svētku programmas pasākumiem, jo koncertā piedalījās daudzi izcili mākslinieki – dziedātāja Ieva Akuratere, leģendārās aktrises Olga Dreģe un Lilita Ozoliņa, rokdziedātāji Alex un Atis Ieviņš, operdziedātājas Evita Zālīte, Sonora Vaice un Elīna Šimkus, TDA Dzintariņš, dziedošie Nacionālā un Dailes teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Rēzija Kalniņa, Ģirts Ķesteris un Artis Robežnieks, dziedātāji Ralfs Eilands un Aija Andrejeva, koklētāja Laima Jansone, kā arī LNSO pirmā vijole Raimonds Ozols.

FOTO

Par koncerta muzikālo pavadījumu rūpējās instrumentālais ansamblis Kristapa Krievkalna vadībā. Koncerta programmai izvēlētas latviešiem dažādos laikos svarīgās dziesmas: Manai tautai, Dzimtā valoda, Daugaviņa, Brīvību Baltijai, Sena kalpu dziesma un daudzas citas.

0 Komentāru