FOTO: atklāj festivāla Bildes logotipu izstādi un atver Rača dzejoļu grāmatu

Komentāri
FOTO: atklāj festivāla Bildes logotipu izstādi un atver Rača dzejoļu grāmatu
Foto: Ritvars Bluka

Kinoteātra Splendid Palace telpās atklāta mākslinieka Ulda Baltuta veidoto mūzikas un mākslas festivāla Bildes logotipu izstāde. Festivālam šogad aprit 30 gadu, un visus šo gadus tam arvien jaunus logotipus veidojis liepājnieks Uldis Baltutis. Izstāde pāris dienas apskatāma kinoteātra foajē, informē izdevniecība MicRec.

Līdz ar izstādes atklāšanu trešdien notika arī festivāla Bildes himnas Tikai tā! vārdu autora Guntara Rača jaunās dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatas Laikam laika nav pirmais lasījums. Grāmata oficiāli būs pieejama no 6. novembra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grāmatā sadaļā Atskaņas apkopoti dzejoļi, kas rakstīti, sākot ar 1980. gadu līdz pat šodienai. Atsevišķa grāmatas nodaļa veltīta autora sociālajos tīmekļos publicētajai dzejai ar nosaukumu “Ar labu nakti, Latvija. Es Tevi mīlu!”. Tāpat grāmatā apkopoti 248 populāru dziesmu vārdi, kurus komponējuši un izpildījuši tādi autori un izpildītāji kā Raimonds Pauls, Uldis Marhilēvičs, grupas Līvi, Dzeguzīte, bet bet un daudzi citi.

Grāmatas atvēršanas svētkos uzstājās grupas bet bet un Sestā jūdze, kā arī komponists Uldis Marhilēvičs un dziedātāja Antra Stafecka, grupas Līvi dalībnieks Tomass Kleins, aktieris Varis Vētra un dziedātājs Mārtiņš Ruskis. Pasākuma noslēgumā visi kopīgi nopūta 30 iedegtās svecītes uz festivāla Bildes svētku kliņģera.

Pēc grāmatas oficiālās iznākšanas 6. novembrī plānoti vairāki autora radošie vakari dažādās Latvijas vietās. Grāmatas iegādāties un autogrāfus saņemt varēs arī festivāla Bildes koncertos Rīgas Kongresu namā 27., 28., un 29. novembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl