Foto: Ar Spanovska ballīti Dailes teātris noslēdz sezonu

Komentāri
Foto: Ar Spanovska ballīti Dailes teātris noslēdz sezonu
Foto: Kaspars Kviesis

Dailes teātris sezonu noslēdz ar koncertu Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte. Koncertam 12. jūnijā sekos sezonas noslēguma balle, bet iepriekšpēdējā reize tikties ar Dailes teātra aktieriem vēl šajā sezonā ir jau šovakar.

Kā informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva, sezonas noslēguma ballē uz lustīgām dejām aicinās grupa Coolmans Report kopā ar Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas audzēkņiem Artu Jēkabsoni un Robertu Memmēnu. Vakaru vadīs aktieris Mārtiņš Počs, klātesošos aicinot piedalīties arī atraktīvos konkursos. Mazajā zālē būs iespēja radoši izpausties ikvienam un dziedāt karaoke. Kamerzālē tiks demonstrētas pēdējo trīs gadu laikā tapušās Dailes teātra video hronikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncerta Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte veidotāji no visa milzumlielā dziesmu daudzuma, ko savā teātra un koncertu dzīves laikā dziedājis aktieris Harijs Spanovskis, izvēlējušies tās, kas visvairāk uzrunā skatītājus un visbūtiskāk raksturo viņu, – no smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ, norāda koncerta veidotāji.

Koncertu veido radošā grupa: Intars Rešetins, Artūrs Skrastiņš, Juris Vaivods, Mārtiņš Vilkārsis, Ilze Vītoliņa, Inga Krasovska, Ivars Tilčiks.

Koncertā piedalās Olga Dreģe, Ieva Segliņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Sarmīte Rubule, Vita Vārpiņa, Artūrs Skrastiņš, Juris Frinbergs, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Gints Andžāns un Lauris Dzelzītis, kā arī bigbends Mirāža un TDA Rotaļa dejotāji.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl