1 komentārs
FOTO: ar neatkārtojamu koncertu Dvietes palienē godina augsnes dižslieku
Marika Latsone, Dabas koncertzāle

Pagājušajās brīvdienās, 17. jūnijā, viens no skaistākajiem un ausij tīkamākajiem sarīkojumiem notika Dvietes palienē, kur uz koncertu aicināja iemīļotā ”Dabas koncertzāle”. Apmeklētājiem bija iespēja izbaudīt neatkārtojamas dabas, mūzikas, mākslas un video performances.

Šogad ”Dabas koncertzāles” performances veltītas šā gada bezmugurkaulniekam – augsnes dižsliekai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vislielākā slieku daudzveidība un kopējais skaits konstatēts upju un ezeru palienēs – mitrājos, kas regulāri pārplūst. Tāpēc arī “Dabas koncertzāles” šā gada koncertu vietas izvēlētas palienu pļavās.

Kā ierasts, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi apmeklētājus sagaidīja arī zinātnes un izziņas darbnīcas, kurās varēja iegūt plašāku informāciju par slieku ikdienu un nozīmi ekosistēmā. Bet īsi pēc saulrieta sākās koncerts.

Pasākums piesaistīja vairākus simtus interesentu.

Foto: “Dabas koncertzāle” Dvietes palienē

Nākamā ”Dabas koncertzāles” performance notiks 30. jūnijā Burtnieku novada palieņu pļavās.

Atgādinām, ka ”Dabas koncertzāle” notiek brīvā dabā, un lai pilnvērtīgi – bez raizēm izbaudītu vakaru, apmeklētāji aicināti paņemt līdzi pārnēsājamos krēslus, kā arī parūpēties par siltākām drēbēm – vasaras naktis vēl nav tik iesilušas. Dabas koncertzāles koncerti ir bez maksas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl