Komentāri
FOTO: ar grandiozu koncertu noslēdzies festivāls ”SUMMERTIME – aicina Inese Galante”
Publicitātes foto

Svētdien noslēdzies nu jau trīspadsmitais starptautiskais mūzikas festivāls “SUMMERTIME – aicina Inese Galante”, kas Jūrmalā uz vienas skatuves pulcēja izcilus mūziķus gan no Latvijas, gan ārzemēm. No 9. līdz 13. augustam Dzintaru koncertzālē notika seši koncerti, kuros izskanēja dažādu mūzikas žanru un virzienu kompozīcijas no vieglas klasikas un akadēmiskās mūzikas līdz etniskiem motīviem un brīvdomīgam ņūdžezam.

Festivāls “SUMMERTIME – aicina Inese Galante” ir jau labi nostiprinājusies tradīcija Jūrmalas kultūras dzīvē. Katru vasaru šie mūzikas svētki pulcē pilnu Dzintaru koncertzāli, neatstājot vienaldzīgu nevienu festivāla apmeklētāju. Šogad “Summertime” priecēja publiku ar piesātinātu programmu.

Foto: nu jau par tradīciju kļuvušā festivāla “Summertime” noslēgums!

Tā, piemēram, festivāla atklāšana 9. augustā noritēja mīlestības zīmē ar saukli “Viva Avor!” un bija veltīta mīlestībai un mīlas duetiem. 10. augustā pēc neskaitāmiem festivāla apmeklētāju lūgumiem Jūrmalu atkal apciemoja leģendārais pianists Daniels Krāmers (Krievija) kopā ar slaveno saksofonistu duetu “Bril Brothers” (Krievija).

Grandiozie mūzikas svētki noslēdzās 13. augustā ar tradicionālo Galā koncertu, kurā uzstājās gan vietējie, gan ārvalstu mākslinieki, kā arī konkursa Ineses Galantes talanti laureāti.

Lasi vēl