FOTO: apskati, kā tiek uzņemts pirmais latviešu pilnmetrāžas “bojeviks” – komēdija!

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Filmas par grūtajiem pusaudžiem, skolu gadiem un vagoniem uz Sibīriju ir feini, bet – kā būtu ar vienu “riktīgi” sulīgu kriminālo komēdiju Oušena bandas, Amerikāņu afēras un Dirty Rotten Scoundrels stilā? Esam skatījuši Rīgas sargus, Baiga vasara, Rūdolfa mantojumu, bet nu ir laiks tam visam pielikt klāt arī šķipsniņu humora un asu izjūtu.

Kriminālās ekselences fonds

… ir pilnmetrāžas kriminālkomēdija par diviem draugiem, Imantu un Hariju, kuri vēlas kļūt par kriminālajiem ģēnijiem un būt slaveni. Tiem, kuri seko līdzi Latvijas dzīvei internetā, noteikti ir manījuši PIENS īsfilmu šedevrus, kurus režisējis Oskars Rupenheits, un tieši viņam radās ideja, ka Latvijai nepieciešama pašiem sava kriminālā komēdija. Ieskatu viņa darbos vari gūt nelielā apkopotā treilerītī, kas redzams turpmāk.

VIDEO

Metušies uz vienu roku ar Kinoblogeriem

Viņam pievienojas vēl kāda spēcīga kompānija, kas sevi dēvē par Kinoblogeriem un pašmāju kinomīļus jau ilgāku laiku lutina ar filmu seansiem, pirms kārotā lente vispār sasniegusi pasaules kinoekrānus, kā arī dažādiem izciliem ārpuskārtas pasākumiem (Kill Bill, Sharknado, Atpakaļ nākotnē, gaidāmie Zvaigžņu kari un vēl, un vēl, un vēl…). Nu puiši paši metušies izaicinājumā un iesaistījušies producēšanā, jo ir taču nepieciešami arī tālākie mērķi, rezultāti un pašizaugsmes intriga.

FOTO

Palīdzi filmai ar finansējumu un iekļūsti beigu titros vai pat pašā filmā!

Taču, lai tos sasniegtu, ir nepieciešama jūsu palīdzība! Pārgrupējušies un jauniem spēkiem esam restartējuši mūsu kolektīvā ieguldījuma kampaņu, un tieši tagad jūsu palīdzība ir nepieciešama vairāk nekā jebkad – filmai ir jātop (un tā jau top, te pirmais video), lai vai kas, un kopīgiem spēkiem mums izdosies!

  • Jādodas uz filmas ProjektuBanka.lv kampaņas lapu un jāizvēlas sava atlīdzība. Tā nav ziedošana! Ziedot vajag trūcīgajiem un dzīvniekiem, un tam ir pavisam cita lapa. Te ir godīgs darījums (jā, pat filmā par krāpniekiem), kur pret savu atlīdzību saņemsit kaut ko no mums. 100%. Labumu ir daudz – no jūsu vārda titros (Paldies!!!) un biļetēm uz pirmizrādi līdz lomai filmā (3/4 jau izķertas) un līdzproducenta titulam! Katram pēc iespējām…
  • Jāpaskatās, kuri no draugiem-radiem-paziņām jau ir atbalstījuši filmu, te. Jāpadomā, kurš vēl tur varētu būt, un jāaizsūta personīgs uzaicinājums! Jo kopā gan jautrāk, gan patīkamāk.
  • Jāpadalās ar šo priecīgo vēsti savos sociālo tīklu profilos. Vēl var padalīties ar mūsu foršo kampaņas video – YouTube vai Facebook versijās! Taču mēs visi zinām, cik jēdzīgi ir izpildīt tikai šo punktu :)

VIDEO: pilnmetrāžas filmas Kriminālās ekselences fonds uzņemšanas aizkulises

Neaizmirsti arī pats “pieseko” viņiem sociālajos tīklosjo viņu galvenā doma ir šo filmu veidot kopā ar jums. Palīdzēsim puišiem un meitām darbā, lai mēs visi jau pavisam drīz uz lielā ekrāna varētu baudīt īstu spriedzes kino ar latviešu humoriņu. Leišiem jau tas izdevās, kāpēc lai tas neizdotos arī mums!?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl