Komentāri
Fontaine Festival jubilejā gaidāmi atkalapvienojušos grupu koncerti
Publicitātes foto

14. un 15. augustā Liepājā notiekošajā festivālā Fontaine Festival gaidāmi vairāki īpaši koncerti un mūzikas grupu apvienošanās – uzstāsies grupas The Hobos un Līvi, ziņo festivāla pārstāvis Edgars Āboliņš.

Liepājā jau desmito gadu notiekošais Fontaine Festival divās dienās piedāvās vairāk nekā trīspadsmit mūzikas apvienību koncertus, tostarp divu labi zināmu Latvijas rokgrupu apvienošanos. Uz divām skatuvēm pasākumā uzstāsies Charles Burton’s Blues Band no ASV, Dzelzs Vilks, Inokentijs Mārpls, The Velvet Supernova, D’Troit no Dānijas, Triana Park, Rebel Riot, John E. Vistic Experience no Lielbritānijas, festivāla saimnieka Luija Fonteina grupa Starlight Searchers, Opus Pro, Dead Rats, The Big Bluff.

Festivāla īpašie notikumi būs pazīstamās poproka grupas The Hobos koncerts un īpaša leģendārās Liepājas grupas Līvi uzstāšanās. Šī būs iespēja dzirdēt The Hobos pirms rudenī gaidāmā oficiālā apvienošanās koncerta Rīgas koncertzālē Palladium, savukārt Līvi sagatavojuši koncertu ar vairāku bijušo grupas dalībnieku piedalīšanos, kuri pēdējā laikā nav spēlējuši kopā sen, vai pat nekad.

Fontaine Festival norisināsies Liepājā, klubā Fontaine Palace, tā āra terasē Acropolis un brīvdabas koncertzālē Gypsy Camp 14. un 15. augustā, piedāvājot muzikālu programmu gandrīz 24 stundas diennaktī. Biļetes uz festivālu pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv.

Fontaine Festival šogad svin savu desmit gadu jubileju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl