Fono Cēsis rībinās jau pēc pāris dienām

Komentāri
Fono Cēsis rībinās jau pēc pāris dienām
Publicitātes foto

Nedēļas nogalē, 24. un 25. jūlijā, Cēsu pils parkā norisināsies Fono Cēsis lielkoncerts, kas divu dienu laikā uz skatuves pulcēs 13 grupas, tostarp Skyforger, Pērkons, Pienvedēja piedzīvojumi un daudzas citas.

Koncerts sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 19.00 to atklās grupa Momend. Starp pirmās dienas māksliniekiem izziņoti Skyforger, Pienvedēja piedzīvojumi, Laime pilnīga, kā arī dīdžejs Egons Reiters.

Sestdien, sākot no plkst. 16.00, uz Fono Cēsis skatuves ir sagaidāmas tādas grupas kā Pērkons, Roberts Gobziņš un Resnie putni, Aurora, Oranžās brīvdienas, (Dzelzs vilka) Jauno Jāņu Orķestris, All Day Long, Četri un Doni Tondo – svaigi dibinātais instrumentālā roka trio, kas tieši šajā dienā aizvadīs savu debijas koncertu.

Līdz agram rītam par noslēguma dejām gādās dīdžejs Toms Grēviņš. Tāpat abu dienu garumā nerimstošu ballīti starp grupām nodrošinās DJ z:le.

Pasākums abas dienas būs baudāms bez ieejas maksas.

Jau ziņots, ka Fono Cēsis mērķis ir kļūt par jaunu vasaras tradīciju, aizvietojot to ”tukšumu”, ko atstāja kādreizējais festivāls Fonofest.

Ballīte paralēli norisināsies arī Fonokluba telpās, kur par muzikālo noformējumu pirmajā dienā gādās DJ Artis Volfs, bet otrajā – apvienību Two, ko veido Funky Breakout dīdžeji DUB:Ra un PM2TheAM.

Lasi vēl