Filmu par Prāta Vētru izrādīs 100 vietās visā Latvijā

0 Komentāru
Filmu par Prāta Vētru izrādīs 100 vietās visā Latvijā
Publicitātes foto

Novembrī un decembrī filmu Prāta Vētra: starp krastiem izrādīs mazajās Latvijas pilsētās, arī vietās, kur nav kinoteātru, bet ir kultūras nami vai centri.

Sākot no 18. novembra, Latvijas Kinematogrāfijas savienības projekts Kino visiem un visur Latvijā kopīgi ar Kinopunktu reģionu skatītājiem dāvina atkalredzēšanās prieku ar iemīļoto grupu Prāta Vētra. Filmu Prāta Vētra: starp krastiem šonedēļ sāks izrādīt mazajās Latvijas pilsētās, arī vietās, kur nav kinoteātru, bet ir kultūras nami vai centri. Drīzumā to izrādīs arī grupas dzimtajā pilsētā Jelgavā, tāpat Kuldīgā, Saldū, Tukumā, Engurē, Ādažos un citur.

Lielu interesi par filmu izrādījuši emigrācijā dzīvojošie latvieši Vācijā, Lielbritānijā, Norvēģijā un citur. Filma janvāra sākumā tiks izrādīta Strasbūrā Eiropas Parlamenta deputātiem.

FOTO: filmas Prāta Vētra: starp krastiem pirmizrāde

Dokumentālā filma Prāta vētra: starp krastiem vēsta par grupas izveidi, tās vēsturi 25 gadu garumā, kā arī atspoguļo jaunā albuma 7 soļi svaiga gaisa tapšanu Berlīnē. Kopš neatkarības atjaunošanas šī ir pirmā pilnmetrāžas dokumentālā filma par kādu no mūzikas grupām, kas iznākusi un lielajiem ekrāniem un ir divās nedēļās sasniegusi gandrīz 15 000 apmeklētāju skaitu.

Filmas veidotāji – Sandijs Semjonovs, Audinga Kucinskaite, Undīne Buka, Gundars Rēders, Edgars Dubrovskis. Filma tapusi studijā SKUBA films. Filmā piedalās Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Māris Mihelsons, Kaspars Roga.

0 Komentāru