Filma par vismazāko supervaroni piedzīvojusi pirmizrādi

Komentāri

Kino kompānija Marvel Studios, kas iepriekš laidusi klajā tādas filmas kā Dzelzs vīrs un Nepārspējamais Halks, iepazīstinājusi ar jaunu varoni. Tas ir Marvel filmu vismazākais supervaronis – Skudrcilvēks (Ant-Man).

Filma Skudrcilvēks balstīta uz Marvel komiksu varoni ar tādu pašu nosaukumu. Tajā apbruņojies ar superkostīmu, kam piemīt pārsteidzoša spēja samazināt izmēros savu īpašnieku, taču vienlaikus palielināt viņa spēku, blēdīgajam Skotam Lengam ir jāatrod sevī spēja kļūt par supervaroni un palīdzēt doktoram Henkam Pimam novērst jaunākās paaudzes tehnoloģiju draudus pasaulei.

Izņemot stāstu par varoni, kurš spēj samazināties izmēros, filmas pasaules pirmizrādē nekā maza nebija. Pols Rads, Maiks Duglass un Evandželīna Lilija ieradās uz sarkanā paklāja, kur viņus jau gaidīja kupls fanu pulks cerībā kaut uz mirkli klātienē tikties ar savām iemīļotajām Holivudas zvaigznēm.

Latvijā filmu uz kinoekrāniem varēs redzēt no 31. jūlija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl