Komentāri

22. martā Tallinas Saku arēnā ar savu līdz šim lielāko koncertu uzstāsies igauņu grupa Ewert and The Two Dragons, informē FBI. Grupas dalībnieki sola šovu ar iespaidīgu skatuvi un jaunākajām tehnoloģijām skaņu un gaismu risinājumos.

Šis gads grupai Ewert and The Two Dragons ir bijis produktīvs un ļoti veiksmīgs. Gada sākumā ierakstu kompānijas Warner paspārnē tika laists klajā viņu trešais solo albums Circles, mūziķi devās koncertēt ASV un Eiropā, kā arī ar panākumiem uzstājās mājās Igaunijā un kaimiņvalstīs. Novembrī singlam Circles tika uzņemts aizkustinošs video, tajā pašā mēnesī grupa nospēlēja piecus koncertus pēc kārtas Tallinas koncertzālē Von Krahl, biļetes uz visiem šoviem tika izpārdotas vienas dienas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad Ewert and The Two Dragons nolēmuši spert soli tālāk un 22. martā pirmo reizi uzstāties ar savu solo koncertu Tallinas arēnā.

”Mēs vēlamies virzīties uz priekšu. Tas ir nozīmīgs solis, tāpat kā mūsu albuma Good Man Down prezentācija, kā priekšnesums Nordea koncertzālē un uzstāšanās uz galvenās skatuves Positivus festivāla ietvaros. Jaunais arēnas šovs būs izaicinājums. Mēs vēlamies pārsteigt paši sevi, izmēģināt jaunas lietas, sniedzot klātesošajiem labāko muzikālo pieredzi pasaulē, neko vairāk un neko mazāk,” atklāj grupas līderis Ewert Sundja.

”Es uzskatu, ka šovs arēnā ir ļoti veiksmīgi sapludināts ar Circles ieraksta koncepciju. Ja turpini diendienā staigāt pa ierasto ceļu, nevari cerēt, ka kaut kas mainīsies vai attīstīsies. Tas noved pie komforta, bet īsti neko neuzlabo. Grupa nav stāvējusi uz vietas, taču mums ir nepieciešami jauni izaicinājumi, lai varētu attīstīties. Mēs esam izkāpuši no savas komforta zonas, un to raksturo pirmā uzstāšanās arēnā pašiem ar savu solo šovu. Ticu, ka mēs esam gatavi un mums viss izdosies!” komentē grupas Ewert and The Two Dragons ģitārists Erki Pärnoja.

Biļetes uz koncertu Tallinas arēnā jau nopērkamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Līdz 20. decembrim biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu – 20 eiro!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl