Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
Eņģeļa balss īpašniece Alise Joste metas uz vienu roku ar Čipsi un Dullo
Foto: Facebook

Šķiet, ideālāku kombināciju pašmāju mūzikā ir grūti iedomāties, jo gan Alise, gan arī Čipsis un Dullais sevi ir pierādījuši Latvijas mūzikā. Varbūt ne tik plašai publikai, lai par viņiem zinātu ikkatrs, taču par kvalitātes trūkumu šeit nevar būt ne runas. Un nu viņi vienojušies kopīgā dziesmā, kas tiks iekļauta Latvijas neatkarīgās mūzikas oriģināldziesmu izlasē ar Aspazijas tekstiem.

Tie, kas vismaz kaut nedaudz ir dzirdējuši Alisi, zina, ka ar savu balsi viņa spēj sasildīt telpu [lasīt – sirdi, dvēseli, kā nu katram patīk] dažās sekundēs. Savukārt Čipsis un Dullais ar savām smeldzīgi ironiskajām dziesmām ir iekarojuši tūkstošu simpātijas, un, ja sākumā tas no malas varbūt šķita kā ļoti gaumīgs joks, tad tagad jau atļaušos viņus uzskatīt par ļoti nopietniem spēlētājiem uz Latvijas mūzikas skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gari nemuldēšu, jo nav, ko – lai jūsu skandes un austiņas piepilda šis lieliskais skaņdarbs.

P.S. Draugi, lūdzu, apsoliet man, ka šis nav pēdējais jūsu kopīgais “gabsītis”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl