Eksperimentāls piedzīvojums izrādē LŪDZU

Komentāri
Eksperimentāls piedzīvojums izrādē LŪDZU
Publicitātes foto

Jau šajā nedēļas nogalē, 4., 5. un 6. februārī, teātra eksperimentu cienītājiem būs iespēja baudīt jauno teātra mākslinieku veikumu izrādē – LŪDZU, kas norisināsies LKA Latvijas Kultūras koledžas Baltajā Zālē.

Izrādes pamatā ir prozas lasījumu laureātes Janas Egles stāsts Lūdzu, lūdzu, lūdzu – par diviem brāļiem un nelaimes gadījumu, kas izmainījis viņu dzīves, par sekundes nozīmi, par pieredzi, kas izveidojusi mūs par tādiem, kādi esam, un par sasodīto vistu, kurai ir neciešama smaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrāde tapusi, sadarbojoties Latvijas kultūras un mākslas augstskolu studentiem, dodot vaļu eksperimentiem un jaunu formu meklējumiem. Izrādes netradicionālā uzbūve sniedz skatītājam iespēju to interpretēt sevis un savas dzīves notikumu kontekstā. Lūdzu ir Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas studentes Sabīnes Ozoliņas diplomdarbs režijā. Sabīne savā darbā akcentē dzīvības tematu, cik bezrūpīga var būt attieksme pret mums svarīgo, kā no vienkāršas rotaļas viss var iegriezties prātam neaptveramos notikumos.

Foto

Jauniestudējums tapis sadarbībā ar jauno teātra organizāciju ZONA projects, kas dibināta pērnā gada pavasarī. ZONA projects ir organizācija, kas īpašu uzmanību pievērš telpas un laika meklējumiem mūsdienu teātrī. Organizācija paspējusi viesoties arī festivālos ārpus Latvijas ar kustību izrādi neViens, kas izpelnījusies īpašu atzinību par tās režiju un vizuālo noformējumu. Izrādes tapšanu atbalstījusi LKA Latvijas Kultūras koledža, Latvijas Kultūras akadēmija, LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs.

Pirmizrāde piedzīvota LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā 2015. gada 21. decembrī.

Brīdinām: izrādē tiek izmantotas dūnas.
Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl