Komentāri
Egils Siliņš gatavojas Vāgnera operas ”Parsifāls” pirmizrādei Tokijā
Publicitātes foto

Latviešu basbaritons Egils Siliņš 2.oktobrī dziedās Amfortasa lomu Riharda Vāgnera operas ”Parsifāls” jauniestudējuma pirmizrādē Tokijas “New National Theatre”, informē sabiedrisko attiecību konsultante Liene Jakovļeva.

Jauniestudējuma režisors ir pazīstamais vācu režijas meistars Harijs Kupfers (Harry Kupfer), ar kuru Egils Siliņš jau saticies 1998.gadā Vīnē, kad tapa Modesta Musorgska operas ”Boriss Godunovs” iestudējums, kurā dziedātājs šo titullomu dziedāja pirmoreiz.

Operas ”Parsifāls” Tokijas iestudējumā iesaistīti atzīti Vāgnera dziedoņi, kuru vidū ir Džons Tomlinsons (John Tomlinson), Kristians Francs (Christian Franz) un Evelīna Herliciusa (Evelyn Herlitzius). Pie diriģenta pults būs Tokijas operas galvenais diriģents Taijiro Iimori.

Pēc pirmizrādes 2.oktobrī un izrādēm 5., 8., 11. un 14.oktobrī Egils Siliņš dosies uz Ķīnu, kur Šanhajā un Pekinā dziedās Oresta lomu Riharda Štrausa operas ”Elektra” koncertuzvedumā.

Savukārt Rīgā Egila Siliņa cienītāji ar mākslinieku varēs tikties 14.novembrī viņa solokoncertā Latvijas Nacionālajā operā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl