Dzelzs vilks izdos jaunu albumu – Perfekta rītdiena

0 Komentāru
Dzelzs vilks izdos jaunu albumu – Perfekta rītdiena
Publicitātes foto

Jau 3. decembrī klajā nāks latviešu rokgrupas Dzelzs vilks jaunais pilnmetrāžas albums Perfekta rītdiena, informē grupas pārstāve Aija Kaukule. Albuma atklāšana notiks Vecrīgas klubā Depo. Sākums plkst. 19.00, ieeja sarīkojumā – bez maksas.

“Radot albuma materiālu, viens no mūsu galvenajiem izaicinājumiem bija turpināt pilnveidot un attīstīt to mūzikas novirzienu, ko paši esam radījuši. Bija svarīgi nepadoties apkārtējām ietekmēm, ko piedāvā mūzika pasaulē, svarīgi turpināt savu stāstu un skanējumu. Mūzikas ģenerācijā nav svarīga izteiksmes līdzekļu un zīmju atpazīstamība, bet gan emocionāli saturisks vēstījums, un visam pāri – komunikācija ar publiku,” saka grupas līderis Juris Kaukulis.

”Dažos albuma skaņdarbos ir izdevies iekonservētie kopējās saspēlēs pirmreizību, bet ir arī dziesmas, kas slīpētas līdz brīdim, kamēr kāds uzņemas pateikt “stop” – ir gatavs! Mērķis ir viens mūzikas un domas audums, kur dziesmas ieguļas kopējā ainā nevis tiekšanās uz atsevišķām nodaļām, kas neiederas stāstā,” tā par jauno ierakstu teic mūziķis Kaspars Tobis.

Dzelzs vilka jaunajā albumā Perfekta rītdiena iekļautas 11 kompozīcijas. Pirmoreiz grupas vēsturē ieraksts ieskaņots ieraksts tā producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā Eli. Albums Perfekta rītdiena nāks klajā mūzikas izdevniecības Upe tuviem un tāliem paspārnē. Albuma vizuālo noformējumu radījis mākslinieks Viesturs Staņislavskis.

Albuma Perfekta rītdiena ierakstā piedalījusies Dzelzs vilka mūziķi: Juris Kaukulis (balss, ģitāras), Kaspars Tobis (sintezatori), Mārcis Judzis (bungas) un Kārlis Alviķis (basģitāra). Ierakstā puišiem pievienojušās divas albuma viešņas – dziedātājas Anita Intaite un Elizabete Lāce, kā arī Valērijs Cīrulis (balss).

Perfekta rītdiena būs jau trīspadsmitais grupas Dzelzs vilks studijas albums. Grupas iepriekšējais albums Dzīvnieks pilsētā nāca klajā 2011. gadā, un saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu kā labākais roka albums.

Dzelzs vilks nodevis klausītājiem albuma pirmo singlu – dziesmu Tu vilki nakti, kas nokļuvusi pašmāju raidstaciju apritē.

“Ir sajūta, ka “Dzelzs vilka” jaunākā, pēc skaita jau trīspadsmitā studijas ieraksta stāsts varētu sākties tieši tā – ar, iespējams, liriskāko dziesmu no gaidāmā albuma, vēl atstājot noslēpumā gaidāmās plates raksturu. Tu vilki nakti ir albuma jaunākā dziesma, ieskaņota šā rudens sākumā. Šajā stāstā ir kaut kas no vasaras brīvības un siltuma, un reizē kaut kas neizbēgami skumjš, kas pavada visas lietas, kas aiziet,” par dziesmu saka Juris Kaukulis.

Dzelzs vilka jaunākais albums no 3. decembra būs pieejams Latvijas mūzikas tirdzniecības vietās, Statoil degvielas uzpildes stacijās, kā arī lejupielādējams tīmeklī – iTunes, bandcamp un citur.
Publicitātes foto

Publicitātes foto

0 Komentāru