Dirty Deal Teatro iestudē izrādi-koncertu krievu valodā

0 Komentāru
Dirty Deal Teatro iestudē izrādi-koncertu krievu valodā
Publicitātes foto

26. oktobrī “Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos mūsdienu Krievijas kulta autora Ivana Viripajeva lugas ”Karaoke Box” iestudējums krievu valodā. Izrādi iestudē jaunais un sevi jau spilgti pieteikušais režisors Georgijs Surkovs.

Kā vēsta “Dirty Deal Teatro” pārstāve Daina Tabūna, “Karaoke Box” ir reāli eksistējošs bārs Honkongā, kas kalpojis par iedvesmas avotu šim darbam. Šajā bārā ķīniešu ģimenes sanāk kopā, dzer tēju un dzied karaoki. Līdzīgā vietā satiekas arī izrādes galvenie varoņi – sieviete un vīrietis. Viņu stāstu skatītāji varēs iepazīt caur mūziku, kurā savīsies gan reps, gan baznīcas koru dziedājumiem radniecīgi motīvi. Par ko šis stāsts vēstīs? Protams, par mīlestību!

Teksta autors Ivans Viripajevs ir viens no spilgtākajiem mūsdienu Krievijas dramaturgiem, teātra un kino režisoriem. Saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus – Krievijas kinoakadēmijas balvu NIKA, Krievijas teātra festivālu Zelta maska un Jaunā drāma balvas, divas kinofestivāla “Kinotaurs” balvas, Venēcijas kinofestivāla jaunatnes žūrijas balvu u. c.

Izrādes Karaoke Box režisors Georgijs Surkovs “Dirty Deal Teatro” jau iestudējis izrādes “Marina Cvetajeva” un “Savā vietā”. Viņš ir arī Valsts Daugavpils teātra režisors un starptautiskā festivāla-darbnīcas “Telpa Daugavpils” mākslinieciskais vadītājs.

Kostīmus un scenogrāfiju izrādei “Karaoke Box” veidojusi Dace Sloka, muzikālās koncepcijas autors ir Toms Auniņš. Galvenās lomas izpilda jaunie aktieri Jana Ļisova un Maksims Busels.

Izrādes 26. un 31. oktobrī plkst. 19.00, 21. un 24. novembrī plkst. 19.00.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” kasēs un internetā bilesuparadize.lv. Biļešu cena: 7 eiro; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5 eiro.

Izrādes notiek teātrī Dirty Deal Teatro (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2). Vairāk informācijas teātra mājaslapā dirtydeal.lv/teatro

0 Komentāru