Dirty Deal Teatro iestudē izrādi-koncertu krievu valodā

Komentāri
Dirty Deal Teatro iestudē izrādi-koncertu krievu valodā
Publicitātes foto

26. oktobrī “Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos mūsdienu Krievijas kulta autora Ivana Viripajeva lugas ”Karaoke Box” iestudējums krievu valodā. Izrādi iestudē jaunais un sevi jau spilgti pieteikušais režisors Georgijs Surkovs.

Kā vēsta “Dirty Deal Teatro” pārstāve Daina Tabūna, “Karaoke Box” ir reāli eksistējošs bārs Honkongā, kas kalpojis par iedvesmas avotu šim darbam. Šajā bārā ķīniešu ģimenes sanāk kopā, dzer tēju un dzied karaoki. Līdzīgā vietā satiekas arī izrādes galvenie varoņi – sieviete un vīrietis. Viņu stāstu skatītāji varēs iepazīt caur mūziku, kurā savīsies gan reps, gan baznīcas koru dziedājumiem radniecīgi motīvi. Par ko šis stāsts vēstīs? Protams, par mīlestību!

Teksta autors Ivans Viripajevs ir viens no spilgtākajiem mūsdienu Krievijas dramaturgiem, teātra un kino režisoriem. Saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus – Krievijas kinoakadēmijas balvu NIKA, Krievijas teātra festivālu Zelta maska un Jaunā drāma balvas, divas kinofestivāla “Kinotaurs” balvas, Venēcijas kinofestivāla jaunatnes žūrijas balvu u. c.

Izrādes Karaoke Box režisors Georgijs Surkovs “Dirty Deal Teatro” jau iestudējis izrādes “Marina Cvetajeva” un “Savā vietā”. Viņš ir arī Valsts Daugavpils teātra režisors un starptautiskā festivāla-darbnīcas “Telpa Daugavpils” mākslinieciskais vadītājs.

Kostīmus un scenogrāfiju izrādei “Karaoke Box” veidojusi Dace Sloka, muzikālās koncepcijas autors ir Toms Auniņš. Galvenās lomas izpilda jaunie aktieri Jana Ļisova un Maksims Busels.

Izrādes 26. un 31. oktobrī plkst. 19.00, 21. un 24. novembrī plkst. 19.00.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” kasēs un internetā bilesuparadize.lv. Biļešu cena: 7 eiro; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5 eiro.

Izrādes notiek teātrī Dirty Deal Teatro (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2). Vairāk informācijas teātra mājaslapā dirtydeal.lv/teatro

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl