Dirty Deal Audio izdod ikgadējo elektroniskās mūzikas DDA\VA izlasi

Komentāri
Dirty Deal Audio izdod ikgadējo elektroniskās mūzikas DDA\VA izlasi
Publicitātes foto

Mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio prezentē ceturto Latvijas elektroniskās mūzikas izlasi DDA\VA IV.

Turpinot tradīciju, arī ceturtajā izlasē ir apkopoti Dirty Deal Audio kolektīva dalībnieku, draugu un cīņu biedru aizvadītajā gadā tapušie skaņdarbi. DDA\VA izlašu idejiskais vēstījums ir vēlme apkopot aizvadītā gada spilgtāko pašmāju elektroniskās mūzikas producentu veikumu un zināmā mērā atspoguļot šī žanra aktualitātes un kopainu Latvijā.

DDA\VA IV izlasē var dzirdēt elektroniskās mūzikas dažādību, piemēram, bītmūziku pārstāv Antikvariāts, Elvi, coronabeats, NiklāvZ, Beatowski. Ar darba sparu cildinošo himmnu Darba deja elektronisko ghetto fronti pārstāv E:91, TV Maskava izpaužas acid stilistikā, savukārt Oriole eksperimentē jungle noskaņās.

Foto

Vairāki mūziķi savā radošajā procesā iztiek bez datoru izmantošanas, piemēram, Philistine Trax, TV Maskava, northern c un arī Miseralist mūzikas radīšanā izmanto bungmašīnas, samplerus, sintezatorus un, pēdējo divu mākslinieku gadījumā, arī elektriskās ģitāras. Latvijas 8bit elektroniskās mūzikas pionieris Kodek izlasē iekļauto Lets Go! radīja braucot vilcienā un izmantojot tikai un vienīgi Gameboy 8bit spēļu konsoli. Savukārt mūziķis Kashuks sava Hand Written Story gabala izveidē izmantoja sevis paša ierakstītus sadzīviskus trokšņus, pēc tam tos dažādi apstrādājot ar datora palīdzību. Bet DDA\VA IV izlasi atklāj repera ansis veidotais gabals, kurā viņš apspēlē kādu TV raidījuma Degpunktā sižetu.

No šodienas, 15. janvāra, DDA\VA IV izlase ir pieejama DDA Bandcamp lapā, kur ikviens to var iegūt bezmaksas lejupielādei vai, atbalstot Dirty Deal Audio darbību, apmaiņā pret izlasi atstāt sevis paša izvēlētu naudas summu.
Izlasi ir iespējams noklausīties arī Spotify un Deezer straumēšanas servisos, kā arī iTunes.

Video

Mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio ir Latvijas jaunās elektroniskās mūzikas attīstības veicinātāji, kuru darbības saknes rodamas 2011. gadā. Visu šo gadu laikā, nenogurstoši veicinot Latvijā producētās elektroniskās mūzikas popularitāti, ir izdotas četras izlases, vairāki albumi un minialbumi, kā arī organizētas neskaitāmas jauno mūziķu skates un koncertdeju vakari, un aktīvi strādāts, lai iedvesmotu jauno mūziķu paaudzi pievienoties elektroniskās mūzikas kopienai ne tikai internetā, bet arī ārpus tā robežām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl