Daugavpils teātris dosies viesizrādēs uz Rīgu

0 Komentāru
Daugavpils teātris dosies viesizrādēs uz Rīgu
Daugavpils teātra izrāde Kā tā otra puse mīl. Publicitātes foto

Daugavpils teātris, turpinot tradīciju citu pilsētu skatītājus iepazīstināt ar savu darbību, februārī un martā viesosies Rīgā – Dailes teātrī un pirmo reizi arī koncertzālē Rīga, informē Daugavpils teātra pārstāve Juta Valaine.

Daugavpils teātris var lepoties ar trīs gadus ilgu un veiksmīgu sadarbību ar aktieri Jāni Jarānu, kurš Daugavpilī spēlē divās izrādēs. Viena no tām ir Ekstrasensa cīņa, kur galvenajā – hipnotizētāja – lomā ir Jānis Jarāns, laulātā pāra lomas atveido Ritvars Gailums un Kristīne Veinšteina un kura pirmo reizi būs skatāma pašā Rīgas sirdī – koncertzālē Rīga. Izrāde Ekstrasensa cīņa, kas uzvesta pēc mūsdienu krievu dramaturga Vasīlija Sigareva darba Melu detektors motīviem Ivara Lūša režijā, ir smieklīga komēdija par jūsu kaimiņiem.

Daugavpils teātra izrāde Ekstrasensa cīņa. Publicitātes foto

Daugavpils teātra izrāde Ekstrasensa cīņa. Publicitātes foto

Savu jaunāko veikumu – Alana Eikborna komēdiju Kā tā otra puse mīl Jura Joneļa režijā Daugavpils teātris pirmo reizi ārpus sava teātra piedāvās 24. februārī Dailes teātra skatītājiem, kā arī Spēlmaņu nakts žūrijai un kritiķiem. Izrādes laikā skatītājam ir ļauts ieskatīties aiz slepenām durvīm, kas notiek citu ģimenēs, tā padarot to dzīvi pavisam atklātu. Tā ir izrāde, kurā var ieraudzīt un pasmieties pašam par sevi. Kā tā otra puse mīl ir paradoksāla, ģimeniska komēdija pieaugušajiem, kurā azartiski un asprātīgi atklājas, kā patiesībā mīl tā mūsu katra otra puse.

Režisora Oļega Šapošņikova iestudēto dziļi psiholoģisko izrādi pēc Hermaņa Paukša lugas Striptīzs motīviem – iestudējumu Meli rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespējams noskatīties jau piekto reizi. Tā vairākkārt veiksmīgi rādīta Latvijas Nacionālajā teātrī, kā arī divreiz Valmieras drāmas teātrī. Šoreiz tā tiks piedāvāta skatītāju uzmanībai 23. februārī Dailes teātra kamerzālē. Meli – kāda dzimumakta un pasaules civilizācijas vēsture vienā cēlienā, kur lomas atveido Andris Bulis, Santa Didžus un Māris Korsiets.

Biļetes uz Daugavpils teātra viesizrādēm iespējams iegādāties Dailes teātra kasē, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā bilesuparadize.lv.

0 Komentāru