Daugavpils teātrī top mūzikls visai ģimenei

Komentāri
Daugavpils teātrī top mūzikls visai ģimenei
Publicitātes foto

26. novembrī Daugavpils teātrī pirmizrādi piedzīvos mūzikls visai ģimenei Leo – mazais lauva Oļega Šapošņikova režijā.

Mūzikls Leo – mazais lauva, kas Daugavpils teātra vēsturē būs pirmais mūzikls bērniem, nelīdzināsies līdz šim iestudētajām, tradicionālajām mazajiem skatītājiem domātajām izrādēm, akcentē teātra komanda.

Topošais mūzikls pārsteigs ar krāšņu vizuālo noformējumu un jauniem risinājumiem tērpos. Par to visu rūpējas kostīmu mākslinieces un scenogrāfes Inga Bermaka un Agnese Stabiņa. Ar minēto mākslinieču tandēmu Daugavpils teātra radošajai komandai jau ir izveidojusies veiksmīga sadarbība, radot vairākas izrādes, starp kurām ir Kazanova. Henrieta. Venēcija un Kaija. Under construction. Par muzikālo noformējumu gādā vācu komponists Hermanis Rigmants, ar kura mūzikas aranžiju Daugavpils teātra apmeklētāji jau varēja iepazīties vienā no šīs sezonas jaunākajiem iestudējumiem – Īsa pamācība mīlēšanā.

Jaunuzvedumā mazo skatītāju uzmanība tiks noturēta ik mirkli, sola radošā komanda.

”Arī mūsdienās bērni ir tikpat nepieredzējuši un viņiem ir nepieciešami pamācoši stāsti, taču viņu estētiskā attīstība un uztvere, pateicoties internetam un televīzijai, ir gandrīz tādā pašā līmenī kā pieaugušajiem. Pasakas ir šifrētu noslēpumu nesējas, tāpēc bērniem, kas izzina pasauli, tās tik ļoti interesē. It īpaši, ja pasaka tiek izstāstīta galvu reibinošu deju un triku, mūsdienīgu mūzikas ritmu un spilgtu krāsu valodā,” akcentē režisors Oļegs Šapošņikovs.

Leo – mazais lauva ir stāsts ir par lauvēnu, kurš dodas uz džungļiem mācīties no citiem zvēriem lietas, kas katram var dzīvē noderēt – godīgumu, drosmi, pieticību, cieņu pret vecākiem un citas noderīgas īpašības. Pieaugušie arī paši ne vienmēr atceras par to, ko māca bērniem. Šoreiz vecākiem būs ne mazāk interesanti un aizraujoši atcerēties par visiem zināmām lietām, jo uz skatuves pilnā sastāvā uzstāsies Daugavpils teātra mūsdienu baleta trupa.

Lomās: Māris Boka, Irina Kešiševa, Vladimirs Dupaks, Jeļena Ņetjosina, Natālija Kotona, Milena Rožanska. Izrādē piedalās dejotāji Raimonds Paegle, Anna Gimbute, Anna Sultanova, Edgars Kaškurs, Jeļizaveta Petrova, Artūrs Jackevičs, Miroslavs Blakunovs, Svetlana Morozova, Džeina Saulīte.

Pirmizrāde – 26. novembrī 12.00 un 18.30, tuvākā izrāde – 7. decembrī 12.00. Biļetes – Daugavpils teātra kasē un bilesuparadize.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl