Coja piemiņas festivālā Rīgā uzstāsies Zemfira

Komentāri

Krievu dziedātāja Zemfira apstiprinājusi dalību rokfestivālā Cojs – dzīvs, kas 8. augustā notiks Mežaparka Lielajā estrādē. Festivāls notiks, godinot leģendārā krievu mūziķa, kurš pirms 25 gāja bojā autoavārijā pie Tukuma, piemiņu.

Dziedātājas Zemfiras koncerti ir tikpat reti, cik tie katru reizi ir unikāli. Jau 2000. gadā dāvājusi pasaulei savu slaveno hitu Aids (Спид), tad satriecošo platīna albumu Piedod man, mana mīla (Прости меня моя любовь), zvaigzne uz kādu brīdi pieklusa, lai pēc tam iedegtos ar neticamu spēku. Mūzika kļuva pieaugusi un vienlaikus tik silta, saviļņojoša un maiga, ar praktiski nevainojamu skanējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu pēdējo koncertu Rīgā, kuru skatītāji uzņēma ļoti atsaucīgi, dziedātāja beidza ar vārdiem: ”Rīga, es vienmēr esmu zinājusi, ka jūs esat sasodīti labi!” un solīja atgriezties. Dziedātāja Mežaparkā akustiskajā versijā izpildīs Viktora Coja dziesmas un savas labākās dziesmas.

1990. gada 15. augustā pulksten 12.28 mūzikas pasaule traģiski zaudēja vienu no lielākajām un leģendārākajām krievvalodīgās telpas personībām. Pie Tukuma, šosejas Sloka -Talsi 35. kilometrā, autokatastrofā gāja bojā Viktors Cojs.

V. Cojs un viņa grupa Kino visai padomju un postpadomju telpai bija vairāk nekā Scorpions, Wind of Change, viņš apturēja laiku ilgāk un asāk nekā Kurts Kobeins. Cojs ir dzīvs! nav vienkārši sauklis, gaisā izskanējusi frāze, šajā īsajā sauklī iemiesojušās jau ne vienas vien paaudzes nesavtīgi mīlošu un uzticamu pielūdzēju sāpes un cerības.

Starp festivāla māksliniekiem ir arī grupa Alisa, Vjačeslavs Butusovs un Ju-piter, RadioLIFE, Igri (bij. Strannije igri), F.P.G. no Krievijas un Cement un UpSent no pašu mājām. Festivāla programma tiks papildināta, un pēdējie tā dalībnieki taps zināmi vien dažas dienas pirms festivāla. Vairāk informācijas par festivālu meklē rigafest.com!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl