Coja piemiņas festivālā Rīgā uzstāsies Zemfira

Komentāri

Krievu dziedātāja Zemfira apstiprinājusi dalību rokfestivālā Cojs – dzīvs, kas 8. augustā notiks Mežaparka Lielajā estrādē. Festivāls notiks, godinot leģendārā krievu mūziķa, kurš pirms 25 gāja bojā autoavārijā pie Tukuma, piemiņu.

Dziedātājas Zemfiras koncerti ir tikpat reti, cik tie katru reizi ir unikāli. Jau 2000. gadā dāvājusi pasaulei savu slaveno hitu Aids (Спид), tad satriecošo platīna albumu Piedod man, mana mīla (Прости меня моя любовь), zvaigzne uz kādu brīdi pieklusa, lai pēc tam iedegtos ar neticamu spēku. Mūzika kļuva pieaugusi un vienlaikus tik silta, saviļņojoša un maiga, ar praktiski nevainojamu skanējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu pēdējo koncertu Rīgā, kuru skatītāji uzņēma ļoti atsaucīgi, dziedātāja beidza ar vārdiem: ”Rīga, es vienmēr esmu zinājusi, ka jūs esat sasodīti labi!” un solīja atgriezties. Dziedātāja Mežaparkā akustiskajā versijā izpildīs Viktora Coja dziesmas un savas labākās dziesmas.

1990. gada 15. augustā pulksten 12.28 mūzikas pasaule traģiski zaudēja vienu no lielākajām un leģendārākajām krievvalodīgās telpas personībām. Pie Tukuma, šosejas Sloka -Talsi 35. kilometrā, autokatastrofā gāja bojā Viktors Cojs.

V. Cojs un viņa grupa Kino visai padomju un postpadomju telpai bija vairāk nekā Scorpions, Wind of Change, viņš apturēja laiku ilgāk un asāk nekā Kurts Kobeins. Cojs ir dzīvs! nav vienkārši sauklis, gaisā izskanējusi frāze, šajā īsajā sauklī iemiesojušās jau ne vienas vien paaudzes nesavtīgi mīlošu un uzticamu pielūdzēju sāpes un cerības.

Starp festivāla māksliniekiem ir arī grupa Alisa, Vjačeslavs Butusovs un Ju-piter, RadioLIFE, Igri (bij. Strannije igri), F.P.G. no Krievijas un Cement un UpSent no pašu mājām. Festivāla programma tiks papildināta, un pēdējie tā dalībnieki taps zināmi vien dažas dienas pirms festivāla. Vairāk informācijas par festivālu meklē rigafest.com!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl