Cēsu hārdkoristi Enhet svinēs 14. dzimšanas dienu

Komentāri

Cēsu smagās mūzikas apvienība Enhet no 28. līdz 30. maijam atzīmēs savu 14. pastāvēšanas gadu, sniedzot koncertus Nabaklab Rīgā, Tautas harmonijas centrā Valmierā, kā arī pašu mājās – Cēsu Fonoklubā, informē grupas dalībnieks Jānis Sildniks.

Enhet visus koncertus svinēs kopā ar vienu no šā brīža aktīvākajām Polijas metāla apvienībām Lostbone. Grupa 2014. gada nogalē laida klajā savu ceturto pilna apjoma albumu Not Your Kind. Tāpat atsevišķos pasākumos pievienosies Cēsu hardcore skatuves grupas Spit it Out, kā arī Ghetto Zloba, B.A.R. un grupa Liblikas no Igaunijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais koncerts norisināsies jau ceturtdien, 28. maijā, klubā Nabaklab.

Viens no Enhet dibinātājiem – basģitārists Mārtiņš Brants – ir priecīgs par gaidāmajiem svētkiem: ”Grupas jubileja mums ir izveidojusies par nemainīgu tradīciju jau vairākus gadus. Ierasts, ka rudenī dodamies Eiropas turnejā, bet pavasarī svinam svētkus. Īpašs notikums būs koncerts Valmierā, kur neesam uzstājušies kopš 2007. gada – ir jūtams, ka alternatīvā skatuve sāk atdzīvoties, un ir tikai loģiski, ja viens no tās epicentriem atrodas Latvijas underground skatuvei vēsturiski nozīmīgajā Valmierā.”

Nelielo koncertu sēriju Enhet noslēgs sestdien pašu mājās FonoKlubā, kur pievienosies cita pašmāju alternatīvajai skatuvei labi pazīstama apvienība – Ghetto Zloba.

14 gadu laikā Enhet ir izdevuši divus albumus, kā arī spēlējuši vairāk nekā 300 koncertus 12 valstīs, dalot skatuvi ar tādām apvienībām kā Madball, Agnostic Front, Cradle of Filth, Soulfly un daudzām citām. Šobrīd cēsnieki aktīvi strādā pie jaunā materiāla, lai jau šajā vasarā to celtu gaismā. Grupas jaunākais albums Keep it Clear iznāca 2012. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl