Carnival Youth izdod pirmo singlu no topošā albuma Propeller

Pievienot komentāru
Carnival Youth izdod pirmo singlu no topošā albuma Propeller
Publicitātes foto

Grupa Carnival Youth šodien, 29. februārī, klausītāju uzmanībai nodod pirmo singlu Connection Lost no 1. aprīlī gaidāmā otrā studijas albuma Propeller, ziņo grupas menedžere Guna Zučika.

”Mēs paši esam nogaidījušies, kad varēsim spēlēt jauno materiālu, tāpēc, lūdzu, jūsu uzmanībai Connection Lost – dziesma par pārmaiņām cilvēku tīklu pārklājumos,” dziesmu piesaka grupas dalībnieki.

Dziesma ekskluzīvi no šodienas līdz piektdienai pieejama tikai digitālajā platformā Spotify, bet sākot no 4. marta arī citos digitālās mūzikas izplatīšanas kanālos un Itunes būs pieejams albums iepriekšpārdošanā. Piektdien gaidāms arī singla Connection Lost video.

Klausies dziesmu!

Jaunā albuma producents ir Gatis Zaķis, albums ierakstīts Face White Studios Viļņā un Tru Music Studio”Rīgā.

Grupa Carnival Youth gada sākumā Groningenā, Nīderlandē saņēma European Border Breakers Award balvu par debijas albuma No Clouds Allowed starptautiskajiem panākumiem. Arī ar albumu Propeller grupai paredzēti koncerti Eiropā. Aprīļa beigās Carnival Youth uzsāks turneju un koncertēs Polijā, Čehijā, Slovākijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē un Lielbritānijā. Albuma Propeller koncerttūre Latvijā notiks šī gada rudenī.

Lasi vēl