Komentāri

Latviešu indīroka apvienība “Carnival Youth” publicējusi videoklipu jaunākajam grupas singlam “Stūre” no albuma “Vienā vilcienā”. Klips filmēts Siguldā, kur 26. augustā gaidāms līdz šim lielākais “Carnival Youth” brīvdabas koncerts.

“Stūre” ir trešais videoklips no ansambļa jaunākā albuma “Vienā vilcienā”, kas tika izdots vasaras sākumā. Visas albuma dziesmas ir latviešu valodā, un arī visi singlu video ir filmēti dažādās Latvijas pilsētās. Dziesmas “Stūre” tekstā izmantots Imanta Ziedoņa dzejolis no krājuma “Motocikls”.

Foto: klipa filmēšanas aizkulises

”Klipa filmēšanā izmantojām dronus, ļoti daudz arī zaļos ekrānus. Mums bija jāiejūtas lidotāju lomās, ar veciem vāģiem jālido pāri Siguldai.

Šis mūsu pieredzē ir sarežģītākais klips – tieši pēcapstrādē, par to liels paldies jāsaka Mārim Lagzdiņam,” stāsta grupas dalībnieks Edgars Kaupers.

Video: “Carnival Youth” – “Stūre”

Biļetes uz koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē līdz šodienas, 4. augusta, vakaram pieejamas par 15 eiro. No rītdienas biļetes kļūs dārgākas. Tās pieejamas ”Biļešu servisa” kasēs un internetā.

Lasi vēl