Cannibal Corpse aprīlī uzstāsies Rīgā

Komentāri

23. aprīlī klubā Melnā piektdiena savas Eiropas tūres ietvaros uzstāsies ASV death metal grupa Cannibal Corpse.

Grupas sastāvā 23. aprīlī koncertā būs Džordžs Corpsegrinder Fišers (vokāls), Aleks Vebsters (bass), Robs Barrets (ģitāra), Pats O’Braiens (ģitāra), Pols Mazurkevičs (bungas). Cannibal Corpse koncertā iesildīs grupas Krisiun un Hideous Divinity, ziņo kluba Melnā piektdiena pārstāvji.

Cannibal Corpse dzimusi pašās 80. gadu beigās, un jau 1990. gadā ierakstīja savu pirmo albumu Eaten Back to Life, ko sākotnēji mūzikas kritika, šausminoties par tekstiem un pussapuvušu līķi uz albuma vāka, vai ar zemi nolīdzināja, bet alternatīvi noskaņotā publika uztvēra ar sajūsmu, ko cenzūras aizliegumi Eiropā tikai un vienīgi pastiprināja.
Jau nākamie albumi Butchered at Birth (1991) un Tomb Of The Mutilated (1992) pacēla mūziķus kulta grupas statusā. Albumiem sekoja arī pirmie koncerti Eiropā un Krievijā. 1994. gadā iznākusī plate The Bleeding guva vēl lielākus panākumus – to pamatoti var uzskatīt par vienu no pārdotākajiem death metal albumiem. Taču šis albums iezīmē arī zināmu lūzuma punktu grupas darbībā. Proti, ieraksta laikā aizsākušās nesaskaņas noveda pie tā, ka, sākot darbu pie nākamā albuma, ar kolēģiem konfliktēja un no grupas aizgāja tā brīža līderis Kriss Bārnss. Viņa vietā stājās Džordžs Fišers (pirms tam spēlējis Monstrosity).

Lielā steigā uz kvalitātes rēķina tika ierakstīts albums Vile (1996), tad sekoja gadu ilga koncerttūre, tika ierakstīts Gallery of Suicide (1998), vēl gadu vēlāk – Bloodthirst. 2000. gadā tika izdots koncertierakstu albums Live Cannibalism, kam sekoja ne visai veiksmīgie Gore Obsessed un The Wretched Spawn.

Pēc krituma grupas Cannibal Corpse darbībā sekoja pacēlums – albums Kill, kas aizrāva ar jaunu sparu, spēcīgu paātrinājumu un pavisam melniem tekstiem. Tad sekoja vēl divi albumi – Evisceration Plague (2009) un Torture (2012).

2014. gada iznāca jau trīspadsmitais grupas Cannibal Corpse albums – A Skeletal Domain.

Biļetes uz koncertu no 14. janvāra nopērkamas vietnē ticketshop.lv. Biļetes cena, sākot no 20 eiro. Koncerts sāksies 20.00, bet ieeja klubā jau no 19.00.

Lasi vēl