Brīvdabas muzeja krastā un Juglas ezerā augustā ar “Skyforger” dalību notiks liela mēroga festivāls

0 Komentāru
Brīvdabas muzeja krastā un Juglas ezerā augustā ar “Skyforger” dalību notiks liela mēroga festivāls
PUBLICITĀTES FOTO

Šā gada 14. augustā Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja krastā un Juglas ezerā norisināsies šajā vasarā vienīgais liela mēroga brīvdabas festivāls Rīgā – “Laivā”, informēja pasākuma organizatoru pārstāvji.

Šā gada festivālā uzstāsies pasaules atpazīstamību ieguvusī latviešu folkmetāla grupa “Skyforger”, kā arī grupa “Dagamba”, kuras dalībnieki ir ne tikai festivāla “Laivā” organizatori, bet šajā festivālā arī atzīmēs grupas desmito pastāvēšanas gadu. Tuvojoties pasākumam, mākslinieku skaitu papildinās.

Organizatori festivālu “Laivā” raksturo kā tiltu starp tradicionālajām, klasiskajām vērtībām un mūsdienu pasauli, tieši tāpat kā “crossover” jeb starpžanru mūzika veido tiltu starp klasisko vai tautas mūziku un mūsdienu mūziku.

Festivāla organizatori

“Mūzika bez robežām, senču tradīcijas, kas savijušās kopā ar mūsdienām un mierpilnās, gleznainās Latvijas dabas skaistums – tas vislabāk raksturo starpžanru festivālu “Laivā”, kuru esam priecīgi organizēt jau otro gadu. Arī šī gada festivāla norises formāts paturpina mūsu starpžanru tematiku – pateicoties mūsu jaunajai un īpaši izvietotajai skatuvei, koncertus varēs baudīt gan līgani viļņojoties Juglas ezerā, gan ērti iekārtojoties Brīvdabas muzeja krastā.”

Apmeklētāji uz festivālu ir aicināti ierasties gan ar laivām, motorlaivām (ar paceļamu motoru), SUP dēļiem vai katamarāniem, gan arī izmantojot sabiedrisko transportu, personīgo auto vai velosipēdu, jo šogad festivālu varēs izbaudīt ne tikai atrodoties ezerā, bet arī uz sauszemes īpaši izveidotas 360° skatuves dēļ, uz kuras uzstāsies mākslinieki.

Pirmais festivāls “Laivā” ieguva uzvaru Latvijas Pasākumu foruma “Izcilības balva 2020” nominācijā “2020. gada izcilākais Covid ierobežojumu laika netradicionālas formas klātienes koncerts”.

Ieeja pasākuma teritorijā no pulksten 17.00, koncertu sākums 19.00. Biļetes var iegādāties šeit, kā arī visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Vienas biļetes cena ir 25 eiro, biļete ir jāiegādājas katram festivāla “Laivā” apmeklētājam, neatkarīgi no cilvēku skaita peldošajā transportlīdzeklī. Festivāla organizatori piedāvā arī laivu nomu. Ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, personas, kuras nebūs vakcinējušās vai pārslimojušas Covid-19 infekciju, festivālu varēs apmeklēt, tikai izmantojot peldošo transportlīdzekli. Personām, kuras ir vakcinējušās vai izslimojušas Covid-19, festivālu būs iespējams baudīt, gan atrodoties uz sauszemes, gan ezerā.

0 Komentāru