Bočelli laidīs klajā jaunu albumu

Komentāri
Bočelli laidīs klajā jaunu albumu
Foto: EPA/ LETA

Aklais itāliešu tenors Andrea Bočelli ir pārdevis 85 miljonus albumu un klasiskās mūzikas aprindās ir viens no visveiksmīgākajiem dziedātājiem. Turklāt šis gads 57 gadus vecajam dziedātājam var kļūt par vienu no veiksmīgākajiem karjerā.

Bočelli, kurš, pateicoties Lučāno Pavarotti aizbildniecībai nokļuva slavas zenītā jau 90. gadu sākumā, šomēnes laidīs klajā albumu Cinema. Tajā ietvertas dziesmas no kinofilmām – sākot no Vestsaidas stāsta un beidzot ar triloģiju Krusttēvs.

Albumā būs iekļauts arī Bočelli duets ar popmūzikas princesi Arianu Grandi. Pats Bočelli stāsta, ka šis tandēms sajūsminājis viņa dēlus, kas abi ir lieli bijušās tīņu aktrises fani.

Albumā būs dzirdama arī Bočelli dzīvesbiedres saldā un jutekliskā balss – kā to raksturojis pats dziedātājs.

Bočelli panākumi ir ļāvuši viņam sniegt privātus koncertus pasaules valstu līderiem, kā arī Romas pāvestam Franciskam. Tomēr dziedātājs atzīst, ka viņam ir liels gods dziedāt stadionos, kur viņa balsī ieklausās tūkstošiem apmeklētāju, jo viņš ir pārsteigts, ka cilvēki ir gatavi iet ārpus mājas un iegādājas dārgas biļetes, lai to darītu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl