Biļetes uz festivālu Laba Daba 2016 jau pārdošanā

Komentāri
Biļetes uz festivālu Laba Daba 2016 jau pārdošanā
Foto: F64

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba 2016. gadā notiks augusta pirmajā nedēļas nogalē – no 5. līdz 7. augustam. Vieta – brīnišķīga un nemainīga – Līgatnes pagasta Ratnieki. 

Nemainīgi tiks piedāvās dažādas regeja, etnofolka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm, būs arī bagāta papildprogramma ar radošām, aizraujošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Šobrīd uzsākts darbs pie jaunu ideju ģenerēšanas, lai 2016. gada festivālu nedaudz atsvaidzinātu ar dažāda veida jaunumiem. Nākamā gada sākumā tiks izziņotas arī pirmās grupas.

Festivāla organizatori pauž atvieglojumu un pateicību valsts prezidentam un valdībai: ”Esam ļoti priecīgi un pateicīgi valdībai, kas atlika lēmuma pieņemšanu par PVN 21% apmērā piemērošanu izklaides pasākumu biļetēm uz diviem gadiem. Tas gan valdībai, gan nozares ekspertiem dod laiku izvērtēt un izdiskutēt labāko risinājumu šim jautājumam. Pateicoties šim faktam, Laba Daba turpinās pastāvēt. Turklāt mēs varam sākt tirgot biļetes, atstājot pirmo biļešu cenu iepriekšējā gada līmenī, kas festivālu saglabā pieejamu lielai daļai sabiedrības”.

Laba Daba nākamgad notiks jau astoto reizi.

Pirmssvētku laikā Biļešu servisa kasēs sākusies festivāla biļešu tirgošana. Līdz februārim biļetes pieejamas par 25 eiro. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams pirkt bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

Festivālu organizē pasākumu aģentūra SIA Pareizā ķīmija un Radio NABA.

Foto: Laba Daba 2015

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl