Biffy Clyro Tallinā sniegs vienīgo koncertu Baltijā

Pievienot komentāru
Biffy Clyro Tallinā sniegs vienīgo koncertu Baltijā
Publicitātes foto

Popularizējot nule iznākušo albumu Ellipsis, 27. oktobrī britu rokgrupa Biffy Clyro sniegs vienīgo koncertu Baltijā, uzstājoties Tallinas Saku arēnā, informē L Tips Agency pārstāve Līva Toniņa. Biļešu pārdošana sākas šodien, 22. jūlijā.

Skotu trio Biffy Clyro ar patiesu prieku atgriežas Igaunijas galvaspilsētā. Pirms tam abas viņu uzstāšanās 2010. un 2013. gadā Tallinas klubā Rockcafe bija pilnībā izpārdotas. Tieši tāpēc tika nolemts spert likumsakarīgu nākamo soli un šoreiz rīkot koncertu jau Saku arēnā.

Grupas pirmsākumi meklējami 1995. gadā, kad to izveidoja vokālists un ģitārists Saimons Nīls (Simon Neil), basģitārists Džeimss Džonstons (James Johnston) un viņa dvīņubrālis bundzinieks Bens Džonstons (Ben Johnston).

Video: Biffy Clyro – Wolves Of Winter

Plašāku atpazīstamību puiši ieguva 2007.gadā līdz ar ceturtā studijas albuma Puzzle panākumiem. Tiem seko vēl veiksmīgāki albumi Only Revolutions (2009) un Opposites (2013). Visi trīs iekļuva britu albumu topa pieciniekā, turklāt Opposites pat pašā virsotnē.

Biffy Clyro populārākie hiti Bubbles, Black Chandelier, Biblical, Stingin, Belle, The Captain un Mountains zināmi jebkuram rokmūzikas cienītājam, bet dramatiskās balādes Many of Horror (When We Collide) un Opposite iekarojušas arī daudzu pasaules meiteņu sirdis.

Karjeras laikā mūziķi saņēmuši virkni prestižu balvu, tai skaitā no autoritatīvajiem izdevumiem NME, Kerrang! un Q.

8. jūlijā grupa laida klajā savu jaunāko albumu Ellipsis. Tas ir Biffy Clyro septītais studijas albums un jau iznākšanas nedēļā piedzīvojis galvu reibinošus panākumus, kļūstot par Nr. 1 Lielbritānijā, Vācijā, Īrijā, Šveicē, Austrijā, Luksemburgā, Izraēlā, Rumānijā, Čehijā un Slovēnijā!

Biffy Clyro, kas īpaši slaveni ar ļoti enerģiskiem, emocionāli piesātinātiem koncertiem, Tallinā ieradīsies ar savu gaismu un skaņas aparatūru, kas ļaus nodrošināt tāda paša līmeņa koncertu kā jebkur citur Eiropā.

No šodienas plkst. 10.00 Latvijas faniem biļetes pieejamas Biļešu servisa tīkla kasēs un intenetā. Turpat par 25 eiro iegādājamas biļetes braucienam ar autobusu, kas no Rīgas aizvedīs līdz Saku arēnai un pēc koncerta atpakaļ. Pirmās 500 stāvbiļetes pieejamas par īpašu cenu – 29 eiro.

Video: Biffy Clyro – Animal Style