Baltā nakts pulcēja 40 tūkst. interesentu, pie vairākiem objektiem veidojās rindas

0 Komentāru
Baltā nakts pulcēja 40 tūkst. interesentu, pie vairākiem objektiem veidojās rindas
Foto: LETA

Mūsdienu kultūras foruma Baltā nakts pasākumus šogad apmeklējuši aptuveni 40 tūkst. interesentu, un aktivitāte bijusi līdzīga kā iepriekšējos gadus, informē Baltās nakts 2015 komunikācijas vadītāja Linda Vītola-Barānova.

Lielākā apmeklētāju interese bijusi par objektiem, kas atradās Vecrīgā. Uz šo objektu apskati arī veidojās garākās interesentu rindas. Tālākajos Baltā nakts apskates objektos, kas atradās ārpus Vecrīgas, rindas neveidojās, jo tie bija izvietoti salīdzinoši lielās telpās.

Skatītākie Baltā nakts objekti bija ārvalstu projekts Doma laukumā Gaismas milži pilsētvidē, ko piedāvāja lielformāta gaismas leļļu teātris Dundu no Štutgartes. Tāpat apmeklētāju vidū iecienīts bija nepieradinātās mūzikas festivāla Skaņu mežs sarīkojums Anglikāņu baznīcā, kas piedāvāja gan muzikālus priekšnesumus, gan īsfilmas. Apmeklētājos lielu interesi raisīja arī dažāda formāta koncerti, performances, darbnīcu un laikmetīgās mākslas izstāde, kuru piedāvāja laikmetīgās mākslas festivāls Survival K(n)it 7, vēsta rīkotāji.

Baltās nakts organizatori ar pasākuma norisi ir apmierināti, uzskatot, ka šogad apskates objektu izvietojums bija daudz koncentrētāks kā ierasts. Tāpat arī laikapstākļi bijuši labvēlīgi Baltās nakts norisei.

Šogad Baltā nakts Rīgā norisinājās jau desmito reizi.

0 Komentāru