Komentāri
Baismīgās mājsaimnieces – jaunuzvedums, kuru pilsēta jau sen gaidīja
Foto: Džeina Saulīte

Komēdijas ar detektīva elementiem Baismīgās mājsaimnieces pamatā ir dramaturga un scenārista Aleksandra Korovkina luga Tantes. Izrādi Daugavpils teātrī iestudējis režisors Ivars Lūsis.

“Jaunuzvedums, kuru pilsēta jau sen gaidīja”, droši apgalvo radošā komanda. “Tas ir jautrs un dzirkstošs stāsts par to, ka viss dzīvē ir relatīvs”, saka režisors, kurš pēdējo trīs sezonu laikā Daugavpils teātrī ir iestudējis ne vienu vien komēdiju gan krievu, gan latviešu valodā. Baismīgās mājsaimnieces balstītas ne tikai uz asprātīgām situācijām, bet arī daudziem, niansētiem jokiem un “veiklu” aktierspēli. Mihails Samodahovs, Žanna Lubgāne, Irina Kešiševa un citi – nemainīga komanda, ar kuru strādā Ivars Lūsis, komanda, kurā ir Daugavpils teātra komēdiju meistari. Šajā reizē to papildina arī teātra jaunie censoņi Aleksandrs Komarovs, Milena Rožanska un Miroslavs Blakunovs, kurš ir Spēlmaņu nakts 2014 nominanta godā (gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks).

“Mērķis, veidojot šo izrādi, nebija tikai viennozīmīgi smīdināt publiku,” uzsver režisors. “Mēs runājam arī par dzīves patiesībām un cilvēku garīgajām vērtībām. Bet tas skatītājus, kuri vēlas komēdiju, lai nepadara pārlieku uzmanīgus! Neviens nevienu nemācīs, kā dzīvot, un lieki nefilozofēs. Ieskicējot sižetu, varu tikai teikt, ka iestudējumā redzēsim to, kā maza pelīte var “kājām gaisā apgriezt” piecu cilvēku likteņus”.

Jauniestudējums ir veidots saprotamā, skatītājiem pieņemamā valodā, vieglā tempā un ritmā, ļaujot izrauties no ikdienas rūpēm, sniedzot veselīgu smieklu devu ar lielisku aktierspēli, akcentē Daugavpils teātra pārstāve Madara Pavlovska.

Tuvākās izrādes – 4. decembrī un 29. decembrī.

Biļetes nopērkamas Daugavpils teātra kasē un internetā bilesuparadize.lv. Vairāk informācijas: daugavpilsteatris.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl