Baiba Sipeniece-Gavare: Padomju laikā Dziesmu svētku “kritušos” iznesa neuzkrītošāk

5 komentāri
Baiba Sipeniece-Gavare: Padomju laikā Dziesmu svētku “kritušos” iznesa neuzkrītošāk
Foto: LETA

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisījusi jauniešu masveida ģībšana XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, kā rezultātā tika atcelts šodien paredzētais svētku gājiens.

Kamēr liela daļa sabiedrības ir neizpratnē par notiekošo, TV un radio dīva Baiba Sipeniece-Gavare Facebook.com dalās savās izjūtās un pieredzē par notiekošo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sveiks, kas labs! Nu būsim taču saprātīgi – Dziesmu svētki ir unikāls pasākums ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Es tik lepna par Laviju neesmu bijusi sen. Paldies VISIEM, kas piedalījās un organizēja. Es esmu piedalījusies vairākos Dziesmu un deju svētkos, tostarp padomju laikā. Toreiz arī notika visādas ķibeles, tikai “ātrā palīdzība” ģērbās neuzkrītošāk un “kritušo” iznešana nebija tik uzkrītoša, nebija Facebook un Twitter, kur ekomammām un tētiem izliet savu žulti, toreiz ziņu dienesti nezināja, ka sliktas ziņas ir labas ziņas. Es novēlu visiem būt lepniem, izprotošiem un paškritiskiem!”

TOP komentāri

 • annele
  +1 +1 0

  annele

  Nu protams! Tiko kads pasaka kaut ko labu par padomju laikiem, kā kāds jau sāk brēkalēt un lādēties uz to cilvēku. Jo tad jau nevarēja būt nekas labs. Tikai slikts... Ta bāc! Kur jūs tādi pareizie sadzimuši tais sliktajos laikos!
 • Aita
 • Patiešām
  0 0 0

  Patiešām

  Vārgo nebūtu tik daudz ja mēs paši viņus tādus ne izaudzētu. Kādēļ vainot pārējos pašu kļūdās. Sīkaļas mums ēd tādus mēslus kādus mēs tajos padomju laikos par sliktu uzskatījām un daži pat lopiem neko tam lidzigu nedeva . Tagad visiem alerģijas un visādi citādi draņķi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl