Baiba Sipeniece-Gavare: Esmu gatava vasaras stāvizrādēm!

16 komentāri
Baiba Sipeniece-Gavare: Esmu gatava vasaras stāvizrādēm!
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pirms savas stāvizrādes “Vienreiz jau var!” vasaras tūres, kas sāksies jau šo sestdien, 17. jūlijā, Rojas estrādē, TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare šīs nedēļas sākumā kopā ar mediju pārstāvjiem devās nelielā izbraukumā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu, lai pastāstītu, kā gatavojas šim notikumam.

“Lai arī sarežģītākos apstākļos nekā tas bija iepriekš, es atkal varu pie cilvēkiem doties ar savu stāvizrādi, kuru nepaguvu parādīt pagājušajā gadā. Nospēlēju 21 izrādi, bet 60 palika nenospēlētas. Kad man kāds uzrakstīja vai satiekoties jautāja, kad atkal spēlēšu izrādes, šis jautājums man burtiski kā ar nazi iedūra sirdī. Teorētiski sapratu, ka viena pati neesmu vainīga, ka viss tā ir sanācis, bet ļoti gaidījām un tuvinājām šo mirkli, kā vien mācējām.

Baiba Sipeniece-Gavare atzīst, ka ļoti gribējusi atkal satikt skatītājus un atdot viņiem šo parādu, jo “viņi nobalsoja ar savām biļetēm, un es biju ļoti patīkami pārsteigta par šo atsaucību”.

Sipeniece-Gavare gan atzīst, ka brīvdabas izrādes viņai būs zināms izaicinājums, jo “brīvdabā cilvēkiem ir cita koncentrācijas spēja, viņi novēršas pie katra trokšņa – tur ir suņi, tur ir kaķi, tur ir bērni, visi dabā iespējamie trokšņi. Tāpēc man tas būs liels izaicinājums un kaut kas pavisam jauns – noturēt cilvēku uzmanību stundu un četrdesmit minūtes, jo uz skatuves būšu viena pati; tur nav neviena cita, kam pievērst acis. Protams, gluži nav tā, ka es nebūtu brīvdabā no skatuves komunicējusi ar cilvēkiem, taču šajā formātā man pašai ir ļoti liela interese, kā tas viss notiks. Ceru, ka viss izdosies, un man ļoti gribētos cerēt, ka viss trakākais jau mums ir aiz muguras. Vēl gribu cerēt, ka sašķeltā sabiedrība kādreiz sadziedēs savas rētas, un mēs atkal būsim vienoti.”

No 16. augusta līdz 6. septembrim t/c “Domina Shopping” centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk saules” būs apskatāma nebijusi Baibas Sipenieces-Gavares skatuves tērpu izstāde – vairāk nekā desmit īpašas Baibas kleitas, kuras skatītāji redzējuši gan dažādos televīzijas šovos, gan pasākumos, un kuras viņai bijušas svarīgas un nozīmīgas.

Būs apskatāma gan pirmā mākslinieces Elitas Patmalnieces veidotā kleita, kas Sipeniecei-Gavarei radīta pirms vairāk nekā divdesmit gadiem; tāpat būs apskatāma kleita, kas Baibai mugurā bija filmā “Es mīlu jūsu meitu” u.c. tērpi.

Ieeja pasākumos, kas norisināsies brīvdabas estrādēs – uzrādot “C19” izslimošanu vai saņemto vakcīnu apliecinošu sertifikātu un personību apliecinošu dokumentu.

Stāvizrādes uz tirdzniecības centra “Domina” autostāvvietas jumta var apmeklēt arī ar sertifikātu, kas apliecina negatīvu “Covid-19” testa rezultātu, iegādājoties biļeti A sektorā.

16 komentāri