Atgriežoties Positivus: lieliskā grupa DaGamba izpilda Muse superhitu Hysteria

Komentāri
Atgriežoties Positivus: lieliskā grupa DaGamba izpilda Muse superhitu Hysteria
Foto: Artis Leinišs/LETA

Kamēr čello duets kopā ar pianistu un Irānas sitamo instrumentu ekspertu dodas Latvijas koncerttūrē, tikmēr savā Facebook lapā puiši publicējuši vasaras un Positivus festivāla video.

Uz viņu uzstāšanos bija sanākuši vairāki tūkstoši interesentu un ne velti, jo viņi pārsteidza ar savu izpildījumu, kas muzikāli vijās cauri no mūsdienām līdz pat Baham un citiem klasiskās mūzikas gigantiem. Arī portāls Skaties.lv bija tur, un, apjautājot skatītājus, neviens Lattelecom skatuvi nepameta vīlies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: DaGamba festivālā Positivus

VIDEO

HYSTERIADAGAMBA – HYSTERIA LIVE @ POSITIVUS 10. oktobrī (šo sestdien) tiekamies Liepājā!!!biļetes: http://www.bilesuparadize.lv

Posted by DaGamba on Wednesday, October 7, 2015

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl