Atdzimis Latvijas Jaunatnes teātris

Komentāri
Atdzimis Latvijas Jaunatnes teātris
(Foto: LETA)

Pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma atdzimis Latvijas Jaunatnes teātris. Tā atjaunotāji cer aizpildīt caurumu, kas radies, nedomājot par pusaudžiem veltītām izrādēm. Ceļu pie skatītājiem teātris sāks jau rīt – ar muzikālo izrādi Un atkal Pifs.

Dibināts un ziedu laikus piedzīvojis padomju gados, bet slēgts neilgi pēc PSRS sabrukuma, no pīšļiem atdzimis Latvijas Jaunatnes teātris. Tagad teātris mīt koncertzāles Rīga telpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teātra atjaunotāji pauž gandarījumu par paveikto – teātris  bijis ļoti nepieciešams, jo iepriekš par jauno paaudzi nav īsti domāts.

Pirmais teātra iestudējums ir daudzām paaudzēm tuvais stāsts par sunīti Pifu un viņa draugiem. Pirmizrāde notiks rīt, un kamēr tiek iekārtota skatuve, mēģinājumi notiek blakus telpās.

Teātra veidotāji iecerējuši repertuāru balstīt uz pusaudžiem domātu literatūru, arī tādu, kas skolās noteikta kā obligāti izlasāma.

Turpmākajos mēnešos izrādei par Pifu sekos komponista Zigmara Liepiņa   muzikālais iestudējums Žanna d’Arka, kurš dienas gaismu ieraudzīja tālajā 1979.gadā, bet cenzūras dēļ tā izrādīšana pārtraukta. Nākamajā sezonā iecerēti iestudējumi Starp mums, meitenēm runājot, Suns un kaķe, un citas izrādes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl