Astro’n’out kāps uz vienas skatuves ar Natāliju Imbrugliju

Komentāri
Astro’n’out kāps uz vienas skatuves ar Natāliju Imbrugliju
Foto: LETA

Festivālā Live Under Sky 22. jūlijā Mežaparkā kopā ar Natāliju Imbrugliju, Tanita Tikatam un grupu Otra Puse uzstāsies viena no populārākajām Latvijas grupām Astro’n’out.

Grupa Astro’n’out izveidojusies 2003. gadā Rīgā un savu pirmo atpazīstamību guva ar dziesmu Daļa Rīgas.
Neraugoties uz to, ka grupai tika prognozēts vienas dziesmas garuma veiksmes stāsts, drīz vien radio topus sasniedz arī citas Astro’n’out kompozīcijas: Tanki, Gravitātei, nē, Tici sev, Spoguļoties, Apaļa pasaule un citas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izdevniecības Avantis Promo paspārnē grupa izdevusi četrus studijas albumus. Debijas albums Kuš kuš guvis atzinību kā labākais roka albums Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvā 2006.

2007. gadā grupa tika nominēta MTV Europe Awards nominācijā New sounds of Europe. Savukārt gadu vēlāk Astro’n’out kā īpašie viesi piedalās grupas Prāta Vētra albuma Tur kaut kam ir jābūt! tūres koncertos.

Drīz pēc tam tika izdots noskaņu albums Astro’ acoustic, savukārt 2009. gada beigās – grupas jaunākais veikums Ģeometrija. Abi albumi tika nominēti Gada balvai 2009 par labāko alternatīvo un roka albumu kategorijā.

Astro’n’out ir sarakstījuši mūziku vairākām dokumentālajām filmām, piemēram, Rīga, Mana Rīga, No cita skatupunkta, Nestāstāmie stāsti, Sūnas aug ziemeļu pusē un citām. Astro’n’out dziesmas bieži tiek izmantotas arī reklāmās un dažādos labdarības projektos.

Astro’n’out ir uzstājušies praktiski visos Latvijas festivālos un nozīmīgākajās koncertvietās – Summer Sound Festival, Positivus festival, Fontaine festival un daudzos citos. Grupa ir saņēmusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas nomināciju par katru līdz šim izdoto albumu. 2012. gada beigās izdotais albums Lauvas Gada balvai tika nominēts četrās kategorijās.

2013. gada pavasarī Astro’n’out piedalījās Tallinas Mūzikas nedēļā, savukārt augustā – lielākajā Lietuvas festivālā Galapagai.

2013. gada nogalē Astro’nout, svinot 10 gadu jubileju, izdeva Lion’s Share – savu pirmo albumu angļu valodā, kas ir albuma Lauvas angļu versija.

2014. gada pavasarī, izsludinot konkursu visiem Baltijas DJ un producentu apvienībām, Astro’n’out nodeva Lion’s Share albuma dziesmas remiksu konkursam, kurā no vairākiem desmitiem iesniegto remiksu versiju, Astro’n’out izdeva albumu Lion’s Share Remixes ar septiņiem dīdžeju radītajiem remiksiem.

2014. gada rudenī kopā ar grupas producentu DJ Rudd, Astro’n’out devās Astro’Electro Acoustic koncerttūrē, sniedzot koncertus Siguldā, Ventspilī, Liepājā, Cēsīs un Rīgā.

Šobrīd grupa sākusi darbu pie sava piektā studijas albuma. Tā kā grupa vienmēr ir izvirzījusi sev jaunus mērķus un izaicinājumus, Astro’n’out ir uzstājušies daudzās Eiropas valstīs un pat devušies koncerttūrē uz Ķīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl