1 komentārs
Animācijas filma par Railiju gāž no troņa Juras laikmeta pasauli
Publicitātes foto

Filmu studijas Pixar jaunākajai animāciju filmai Prāta spēles izdevies pārtrumpot kinolenti Juras laikmeta pasaule. Tā mēnesi bijusi skatītāko filmu topa pirmajā vietā.

Augsti novērtētā Pixar animācijas filma Inside Out jeb Prāta spēles kļuvusi par skatītāko filmu ārzemju kinoteātros. Uz Latvijas kinoekrāniem tā pagaidām vēl nav redzama, taču ASV tā jau paspējusi kases ieņēmumos iekasēt vairāk nekā 45 miljonus dolārus. Apskatnieki tai saskata potenciālu kļūt par vienu no studijas piecām visu laiku ienesīgākajām filmām.

Animācijas filma Prāta spēles stāsta par jaunu meiteni Railiju, kura pārceļas uz Sanfrancisko un līdz ar jaunu dzīves vietu jaunajā pilsētā ir spiesta tikt galā ar dusmām, prieku, skumjām un bailēm.

Jau ceturto nedēļu topu augšgalā esošais Juras laikmeta parks kases ieņēmumos ir ieguvis par diviem miljoniem mazāk un no pirmās vietas nokrities līdz ceturtajai skatītākajai filmai ASV. Tā ir jau kārtējā kinolente filmu sērijā, kas aizsākās 1993. gadā. Piedzīvojumu filmā attēloti zinātnieku mēģinājumi izveidot dabas parku ar klonētiem dinozauriem.

Plašu popularitāti iemantojusi arī filma Terminators Genesis, kas uz Latvijas kinoekrāniem ir gaidāma, sākot ar piektdienu, 10. jūliju.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl