Andris Keišs ar nepacietību gaida JRT ēkas rekonstrukciju

0 Komentāru
Andris Keišs ar nepacietību gaida JRT ēkas rekonstrukciju
Foto: LETA

Jaunā Rīgas teātra (JRT) izrāde par to, kā Latvijā dzīvo un jūtas krievi, – Cerību ezers saņēma Spēlmaņu nakts balvu kā gada izrāde. Tajā spēlē arī aktieris Andris Keišs, kurš šogad saņēmis Lielo Kristapu par lomu Valērija Oļehno filmā Papa. Bet 18. novembrī aktierim tika piešķirts arī Triju Zvaigžņu ordenis. LNT 900 sekundēs lielajā intervijā Andris Keišs atklāj, kas ir viņa Latvija un cik daudz no viņa prasa katra loma.

Andris Keišs atzīst, ka ar nepacietību gaida ēkas Lāčplēša ielā rekonstrukciju, jo ēka ir ļoti neērta. To viņš atzina intervijā LNT raidījumam 900 sekundes.

”Esmu sēdējis JRT zālē – garākam cilvēkam tur nav, kur kājas likt,” piemēru minēja Keišs.

Viņš teica, ka tagad viss apstājies pie tā, ka Tabakas fabrika tiks pielāgota teātra vajadzībām, un, kad to izdarīs, JRT varēs pārcelties uz šīm telpām un varēs ķerties klāt ēkai Lāčplēša ielā.

Kā ziņots, līdz šim nav veicies ar būvnieka meklēšanu Tabakas fabrikas telpu pielāgošanai. Iepriekš pat nācies pārtraukt būvniecības konkursu, jo pretendenti nebija gatavi veikt darbus par projektam atvēlētajiem 2,9 miljoniem eiro.

Tabakas fabrikas ēkas pielāgošana plānota līdz 2016. gada vasarai, lai JRT varētu uz to pārcelties pēc 2015./2016. gada sezonas noslēgšanas. Plānots, ka teātris šajās telpās darbosies divus gadus, kamēr norisināsies pārbūves darbi tā telpās Lāčplēša ielā 25, Rīgā.

Intervijā 900 sekundēm aktieris akcentē, ka, domājot par Ukrainas notikumiem, izkristalizējās svarīgākais dzīvē, kā arī norāda, ka Latvijā pēc teātra izrādēm trūkst dziļāku diskusiju sabiedrībā.

Pilnu interviju skaties video!

0 Komentāru