Andris Keišs ar nepacietību gaida JRT ēkas rekonstrukciju

Komentāri

Jaunā Rīgas teātra (JRT) izrāde par to, kā Latvijā dzīvo un jūtas krievi, – Cerību ezers saņēma Spēlmaņu nakts balvu kā gada izrāde. Tajā spēlē arī aktieris Andris Keišs, kurš šogad saņēmis Lielo Kristapu par lomu Valērija Oļehno filmā Papa. Bet 18. novembrī aktierim tika piešķirts arī Triju Zvaigžņu ordenis. LNT 900 sekundēs lielajā intervijā Andris Keišs atklāj, kas ir viņa Latvija un cik daudz no viņa prasa katra loma.

Andris Keišs atzīst, ka ar nepacietību gaida ēkas Lāčplēša ielā rekonstrukciju, jo ēka ir ļoti neērta. To viņš atzina intervijā LNT raidījumam 900 sekundes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Esmu sēdējis JRT zālē – garākam cilvēkam tur nav, kur kājas likt,” piemēru minēja Keišs.

Viņš teica, ka tagad viss apstājies pie tā, ka Tabakas fabrika tiks pielāgota teātra vajadzībām, un, kad to izdarīs, JRT varēs pārcelties uz šīm telpām un varēs ķerties klāt ēkai Lāčplēša ielā.

Kā ziņots, līdz šim nav veicies ar būvnieka meklēšanu Tabakas fabrikas telpu pielāgošanai. Iepriekš pat nācies pārtraukt būvniecības konkursu, jo pretendenti nebija gatavi veikt darbus par projektam atvēlētajiem 2,9 miljoniem eiro.

Tabakas fabrikas ēkas pielāgošana plānota līdz 2016. gada vasarai, lai JRT varētu uz to pārcelties pēc 2015./2016. gada sezonas noslēgšanas. Plānots, ka teātris šajās telpās darbosies divus gadus, kamēr norisināsies pārbūves darbi tā telpās Lāčplēša ielā 25, Rīgā.

Intervijā 900 sekundēm aktieris akcentē, ka, domājot par Ukrainas notikumiem, izkristalizējās svarīgākais dzīvē, kā arī norāda, ka Latvijā pēc teātra izrādēm trūkst dziļāku diskusiju sabiedrībā.

Pilnu interviju skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl