Amēlijas režisora jaunāko veikumu – ģimenes filmu – sāks rādīt Latvijā

0 Komentāru
Amēlijas režisora jaunāko veikumu – ģimenes filmu – sāks rādīt Latvijā
Publicitātes foto

Kinofilmu Amēlija un Delikateses režisora Žana-Pjēra Ženē jaunā ģimenes filma T.S. Spiveta neticamie piedzīvojumi no 22. maija 2D un 3D versijās būs skatāma Latvijas kinoteātros.

T.S. Spiveta neticamie piedzīvojumi ir filma visiem vecumiem, jo gan jaunu, gan vecu apburs neatkārtojamā Spivetu ģimene un tās neparastie piedzīvojumi, norāda kinoprojekts Spektrs pārstāvji.

Filmas centrā ir 10 gadus vecais jaunais ģēnijs T.S. Spivets. Viņš saņem negaidītu zvanu no Vašingtonas – viņš ir ielūgts saņemt prestižu balvu par savu jaunāko izgudrojumu. Ir tikai viens āķis – viņi nezina, ka Spivets ir tik jauns. Zēns aizbēg no mājām un dodas neaizmirstamā un brīnumu pilnā ceļojumā, kura laikā satiek jaunus draugus un uzzina daudz par sevi pašu…

Sirsnīga, mīļa, pamācoša un neglupa – tāda ir izslavētā franču režisora Žana-Pjēra Ženē filma. Apburošs galvenais varonis, viņa kolorītā ģimene, Tima Bērtona mūza Helēna Bonema Kārtere, aizraujoši piedzīvojumi un, iespējams, labākais 3D, ko būsiet redzējuši – to veidoja standarta pamatlicēji, Hugo un Avatara veidotāji. Kritiķi un skatītāji ir vienoti – ja vēlaties aizvest uz kino visu ģimeni un patiesi izbaudīt kopā pavadīto laiku.

Filmā galvenās lomas atveido Kails Katlets, Helēna Bonema Kārtere, Džudija Deivisa.

0 Komentāru