Aarzemnieku Jorans sakomponē dziesmu par godu Muzeju naktij

Komentāri

Sen nekas par šo atraktīvo mūziķi nav dzirdēts, bet viņa fani var nebēdāt – pēc ilgiem laikiem Jorans Šteinhauers, kas pagājušajā gadā ar grupu Aarzemnieki pārstāvēja Latvija Eirovīzijā, nācis klajā ar jaunu dziesmu par godu rītvakar gaidāmajai Muzeju naktij.

Jestrās dziesmiņas galvenā doma ar dažādiem uzmundrinošiem saukļiem – visas durvis ir vaļā, makus atstājiet mājās, senie draugie tiekas u.c. – aicina cilvēkus apmeklēt šī gada Muzeju nakti, kas sola daudz un dažādas interesantas lietas no gandrīz visiem muzejiem Rīgā un daudziem visā Latvijā. Šajā dziesmā Jorans nedzied viens, bet gan meties duetā ar kādu meiteni vārdā Klinta. Tiekamies rītdien ielās! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl