A-ha pārsteidz ar jaunu albumu un koncertturneju

Komentāri
A-ha pārsteidz ar jaunu albumu un koncertturneju
Foto: AFP/ LETA

Laba ziņa norvēģu popgrupas A-ha faniem. Piecus gadus pēc tam, kad kolektīvs paziņoja par muzikālās karjeras beigšanu un sarīkoja atvadu koncertturneju, grupa paziņojusi par jauna albuma klajā laišanu un jaunu koncertturneju.

Šogad aprit 30 gadi kopš A-ha pirmā albuma klajā laišanas un, lai arī grupa no faniem jau atvadījās 2010. gadā, tās sastāvu veidojošā trijotne izlēmusi, ka tas noticis pārāk ātri. Piektdien, 4. septembrī, klajā tiks laists A-ha jaunais albums Cast in Steel.

Tas būs grupas 10. studijas albums un pirmais kopš 2009. gada albuma Foot of the Mountain veiksmes.

Grupa A-ha tika nodibināta 80. gadu sākumā un kopš tā laika ir iepriecinājusi pasauli ar daudziem starptautiskiem hitiem – to vidū Take on Me, kas ir viņu visu laiku populārākā dziesma.

Vokālists Mortens Harkets atzīst, ka Take on me grupa ir spēlējusi līdz totālam riebumam, bet tagad nāksies kaut kā samierināties, ka to nāksies spēlēt atkal – jo publikai šī dziesma patīk joprojām.

Šomēnes A-ha sniegs pirmo koncertu Rock In Rio mūzikas festivālā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl