Krievu mediji: Timma oficiāli šķīries no sievas; par dēlu rūpēsies abi

5 komentāri
Krievu mediji: Timma oficiāli šķīries no sievas; par dēlu rūpēsies abi
INSTAGRAM

Krievu prese turpina pastiprināti sekot mūzikas zvaigznes Annas Sedokovas un latviešu basketbolista Jāņa Timmas attiecību attīstībai. Nupat krievu medijus pāršalkusi ziņa, ka Timma esot oficiāli izšķīries.

Kā raksta izdevums ”Komsomolskaya Pravda”, ”Annas Sedokovas mīļotais vīrietis beidzot ir brīvs”. Izdevums raksta, ka šķiršanās process Rīgā noritējis mierīgi, un ”slavenais basketbolists un viņa bijusī sieva spējusi vienoties visos strīdīgajos jautājumos”.

Par to, ka Timma esot šķīries, ”Komsomolskaya Pravda” pastāstījis Sedokovas pārstāvis.

”Ne Jānis, ne Anna šobrīd neatrodas oficiāli reģistrētās attiecībās. Pāris strādā, mīl viens otru un veido noturīgas attiecības. Jāņa šķiršanās process Rīgā noritējis mierīgi, abām pusēm vienojoties.

Mīlošie vecāki darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu savām atvasēm laimīgāko bērnību,” informē Sedokovas pārstāvis.

Kā informē avots, Timmas bijušajai sievai šķiršanās procesā nav bijis nekādu iebildumu, abi vienojušies par gadu vecā dēla kopīgu aizgādību.

Tikmēr Timmas bijusī sieva Sana sociālo tīklu stāstiņos ievietojusi paziņojumu angļu valodā, kura vēstījums – ”krievu prese, jūs neiegūsiet nekādas intervijas no manis vai maniem tuviniekiem”.

”Dažiem prioritāte ir slava, bet es esmu šeit ar savu mazo eņģelīti, veidojot viņa bērnības atmiņas,” tā Sana, publiskojot “selfiju” kopā ar gadu veco atvasi.

Arī Timma sociālo tīklu stāstiņos ievietojis attēlu, kurā redzams, izklaidējoties kopā ar dēliņu un apliecinot, ka no dēla nav novērsies, taču nekādus skaļus paziņojumus medijiem par šķiršanos vai ko citu viņš nepublisko.
5 komentāri